1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Yatak odalarina doga girerse

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Doga yatak odalarimiza girersene olur sizce?... Asagidaki goruntuler sorunun en guzel cevabi adeta..

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    şulenin aldığı oda resmini ve ilk resim varya harikaaaaaa param olsun o ilk resimdekini mutlaka yav hahahahahahahah :D:D:D ama mavi yerine mor kombine yapabilirim ulen :uhu:hahaha

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıra dışı ve güzel ama ben yine de kendi yatak odamı tercih ediyorum :) Ormanda yatmak bana biraz cesaret işi gibi geliyor :D:D

Yatak odalarina doga girerse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  2. Rüya Gibi Yatak Odaları!

Rüya Gibi Yatak Odaları!

ingiliz yatak odası Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.
  3. Yatağa girerken Lütfen pijama giyme KADINIM!

Yatağa girerken Lütfen pijama giyme KADINIM!

bir erkeğin pijama hakkındaki düşüncelerine bakın melekler:D:D:d014::lau: Yatağa girerken Lütfen pijama giyme KADINIM! Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum. "Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... "Üşüyorum" demez mi! "Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye. Yorganı...
  4. Yatak odasında komidin yoksa...

Yatak odasında komidin yoksa...

Komidin alternatifi Yatak odası dekorasyonu Bizim yatak odamız biraz küçük olduğundan odamıza komidin sığdıramadık. Komidin istedim ama sığmayınca olmadı malesef. Bir komidinim olsa dekupaj yöntemi ile komidin boyama çalışaccaktım ben onda ama yok ki:) Ama telefon kitap gibi şeyleri koymak için komidin gerçekten ihtiyaç. İnternette dolaşırken bu yatak cebini gördüm. bizim işimizi görür....

Sayfayı Paylaş