Yatak odası dekorasyonlarından 2017 esintileri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yatak odası dekorasyonlarından 2017 esintileri
Evimizde en özel kabul ettiğimiz dekoratif ortam zenginliklerindendir yatak odası dekorasyonları. Yatak odamızda bambaşka görünümler isteriz kimi zaman. Yeni ev aldıysak, yeni evleniyorsak, özel bir gün için evimizin dekorasyon değişimine ehemmiyet gösteriyorsak nadiren de olsa yatak odası takımı model arayışlarında etkileyici seçimlerde bulunarak en güzelini odalarımıza yerleştirme düşüncesine gireriz.


merinos-kirmizi-beyaz-yatak-odasi-modelleri.jpg


Renkli yatak odası takımları yatak odalarında enerjik hava arayışı içinde olanların tercihleri arasındadır. Üst resimde yer alan fuşya beyaz uyumu ile elde edilen dekoratif görünüme Merinos mağaza ziyaretlerinde bulunarak ulaşabilmeniz kolay olacaktır. Birçok kaliteli marka seçeneği arasında yer alan Vivense Mobilya yatak odası takımı modelleri de en beğenilenler olarak yatak odamızı özelleştirme düşüncemizde tercih ettiklerimiz arasında kendini gösterebilmektedir.

2017-Yatak-odası-mobilya-modelleri.jpg


Siyah beyaz yatak odası görünümleri zıtlıkları bir arada toplayan görünümlere yer açtığı gibi aynı zamanda dinlendirici keyifli ortam sunumlarını da başarılı bir şekilde karşımıza çıkarabilmektedir. Üst resimde modern görünümlü bir yatak odası dekoru oluşturan takıma baktığınız zaman beyazın yoğunluğu ile oda görünümünde estetik bir etki yakalanmışa benziyor. Sizce de öyle değil mi? Beyazın yatak odasında yoğun kullanılması bir yana ayna tasarımı ile genişlik her noktada daha kaliteli şekilde hissettirilmiştir. Kulp tasarım bütünlüğündeki görünüm zenginlikleri de yadsınamayacak kalitededir.

Geniş-Yatak-Odası-Ölçüleri.jpg


Farklı tasarım pek çok yatak odası takımı modeli 2017 model incelemesi ile her renge odada uyum sağlayıcı dekoratiflikler yakalama şansınız vardır. Krem ve kahve tonunu sevenler için kaçırılmaz ayrıcalıklar listesinde yer alan kahve tonlarının uyumlu renklerle bütünlüğü ile elde edilen klasik yatak odası takımı da sade dekor sevenlerin kaçırmayacakları görünümlerle harikalar yaratabilecektir. Gardırobu, yatağı, şifonyeri, halısı, aynası ile yatak odanızda bambaşka yeri olabilecek bu yatak odası takımları tercihi ile de yatak odanızda ayrıcalıklı alanlar oluşturabileceksiniz.

osmanli-tarzi-klasik-yatak-odasi-takimi.jpg

Osmanlı tarzı denildiği zaman akla gelen zenginliklerinden olan avangarde yatak odası görünümleri de son senelerin en tutulan dekoratiflikleri arasında kendini gösterebilmektedir. Lüks görünümü seviyorsanız bu tarz yatak odası takımlarına asla hayır diyemeyeceksiniz. Ev dekor tarzınızda Osmanlıdan kesitler varsa bu takımlar yatak odanızda ev hatları ile bütünleşen bir seçenek olarak dekorasyonlarınıza yakışır bir seçim olabilecektir. Resim galerimdeki farklı fikirler harici yeni yatak odası dekorları ve yatak odası takımı model araştırması için değişik marka mağazalarını ziyarete var mısınız?

yatak-odasi-modelleri1.jpg
 
Geri
Üst