Yatak odası duvar için uygun resim arıyorum kızlar

• Konbuyu başlatan Helinsss
  • Başlangıç tarihi
H

Helinsss

Forum Okuru
Yatak odası duvar için uygun resim arıyorum kızlar

Yatak odası duvar resmi melek kadınlar kulübü yatak odası duvar kağıdı forum'da.​

Kızlar yatak odamı yeniden dekore ediyorum yatak odamın duvarlarını değiştirmek istiyorum özellikle yatak başlığının bulunduğu duvar kısmına güzel bir yatak odası duvar resmi arıyorum. Sizce güzel bildiğiniz yatak odası duvar resmi var mı yatak başlığının önündeki duvara hangi resimler gider bütün duvarlara resim istemiyorum sadece yatak başlığının arkasındaki duvar için uygun bir yatak odasına uygun resim arıyorum. Sizce eşimle benim düğün resmimi büyütüp duvar kağıdı yaptırabilirmiyim yakışır mı ne düşünürsünüz?

Merhabalar
Günümüzde dekorasyon o kadar değişti o kadar güzelleşti ki yatak odalarda bile duvarlarda tavanlarda çok farklı dizaynlar görebiliyoruz. İç mimarların tasarımlarıyla cennete dönüşen evler görülmeye değer.aslında yatak odaları eskiden çok fazla özen gösterilmeyen yerlerde ama artık öyle değil. Bir duvar kağıdının mekana girmesiyle o mekanı ne kadar değiştirebileceğini düşünür müydünüz hiç.işte teknolojinin gelişmesi ile dekorasyonunda gelişmesi ile birlikte yaşadığımız mekanlar alanlar daha cazip daha dekoratif hale getirilebiliyor bu yatak odamız olsa bile. Neden sadece uyuduğumuz alan olarak gördüğümüz yatak odaları da güzelleşmesin ki gözümüze hitap etmesin ki?tabii ki yatak odasının duvarlarını dekorasyonunu düzenlerken abartıya da kaçmamak gerekiyor çünkü burası aynı zamanda dinlendiğimiz ve uyuduğumuz alan olduğu için gözlerimizi çok yormaması gerekiyor. Bence basit düşünmeyin nette o kadar güzel modeller var ki sadece yatak başlığının arkasındaki duvara konulan ışıklı duvar blog şeklinde duvar resimleri çok dehşet güzel görünüyor. Yatak odası duvar resmi olarak kendi resminizi de kullanabilirsiniz bir iç mimarın elinden geçerek bu daha da şık hale gelebilir.

Dilerseniz örnek görmek için aşağıdaki linki sizin için bırakıyorum. "Yatak odası modern duvar kağıtları modelleri ile özel ortamlar" konulu yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Geri