Yatak odasında farklı yatak başlığı modelleri

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yatak odasında farklı yatak başlığı modelleri
Yatak odası dekorasyonlarınızda istediğiniz estetikselliği ve görünümü yakalamak adına her zaman değişime gidebilme fırsatına sahibiz. Bu sene yatak odası dekorasyonlarınızda yatak başlık değişimi ile istediğiniz hissiyatı yaşamaya ya da ihtiyaca cevap verici rolü olan görünümlere davetiye çıkarmaya başlamaya ne dersiniz? Farklı görünüm zenginliği edinmek istiyorsanız ahşap malzeme kullanımından tutunda deri ya da kadife görünümlü yatak başlığı modeline kadar her model çeşidine rastlayacağınız yatak başlığı modeli bulma imkanınız var.


Kaliteli markalar yatak başlığı model tasarımlarında her sene daha farklı estetiksellik kazanımı gerçekleştirebilmek adına değişime gitmektedir. Siz değerli kullanıcılarda zevk meselesi diyerek değişim anında bu model çeşitliliğinden seçimde bulunmak için harekete geçebilmektesiniz.

ahsap-tahtalar-ile-yatak-basi-modeli-2015.jpg


Bu seneki moda tasarımcıların tasarladıkları yatak başlığı modellerine göz attığınız zaman midye görünümlü, lüks avangarde görünümlü, sade tasarımlı düz görünümlü ya da cibinlik modeli gibi dört kısmı aynı modelden yapılan yatak başlıkları ile karşılaşmanız mümkündür. Kimileri yatak başlık bölümüne kitap rafı gibi değerlendirebilecekleri alanların yer aldığı yatak başlığını seçerken kimileri deri ya da avangarde tarz yatak başılığı model tercihinde bulunamaktadır. Siz de en güzel yatak başlığı model incelemesi için resim galerimden faydalanabilirsiniz.

FARKLI YATAK BAŞLIĞI MODELLERİ RESİM GALERİSİ
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
653
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst