Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Yatak odasında komidin yoksa...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Komidin alternatifi Yatak odası dekorasyonu

Bizim yatak odamız biraz küçük olduğundan odamıza komidin sığdıramadık. Komidin istedim ama sığmayınca olmadı malesef. Bir komidinim olsa dekupaj yöntemi ile komidin boyama çalışaccaktım ben onda ama yok ki:) Ama telefon kitap gibi şeyleri koymak için komidin gerçekten ihtiyaç. İnternette dolaşırken bu yatak cebini gördüm. bizim işimizi görür. Zaten kitabımı gözlüğümü telefonumu alsa bana yeter:)

Yatak odasında komidin yoksa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  2. Yatak odasında değişiklik

Yatak odasında değişiklik

odada değişiklik Yatak odanızda biraz değişikliğe ve yeni bir soluğa ne dersiniz?:tik: Yatak odanızı sıcacık bir sığınağa çevirmekten, ev yapımı mumun ışığında keyiflenmeye uzanan bir dizi yöntemle bu kasvetli mevsimde etrafınızı sıcaklık ve rahatlık kuşatsın. Evinizin kapılarını neşeye açın Sıcak, davetkâr bir ev yaratmak söz konusu olduğunda, ayrıntılara verilen önem elinizdeki paradan ya...
  3. Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları Genç odaları:Çocukluktan genç kızlığa geçiş...Oyuncaklardan ayrılış..Kişiliğinin oluştuğu zamanlar.Genç kızların yatak odaları da hem gereksinimlerini karşılayacak hem de kişiliklerini yansıtacak şekilde dekore edilmeli.İhtiyaçlarına göre düzenlenmiş dolaplar,küçük mekanlarda yatağın altına yerleştirilen sepetlerle odaya verilen şirinlik.Yatak örtüleriyle odaya...
  4. Yatak odanıza ay doğuyor

Yatak odanıza ay doğuyor

Gece lambası modelleri Ay gece lambası Gece herkes uyuduğunda, sessizlik hakim olduğunda ayı seyretmeyi çok severim. Hele ki deniz kenarında yakamozu seyretmek... En keyif aldığım anlardan biri, yakamozla birlikte arındığımı hissediyorum. Kenan Doğulunun ayışı şarkısıda ortama uyum sağlıyor. Gece yatmadan ay hangi halde diye bakarım. En sevdiğim hali ise dolunay. Bu ay gece lambası ile ay...
  5. Komidin yoksa sehpa kullanın

Komidin yoksa sehpa kullanın

komidin alternatif komidin modeli Kızlar benim sizlere bir önerim var. Hani yatak odalarını güzelleştirmek istiyor iseniz. Yine yatak odlarında komidin yerine çok şık ve dekoratif sehpalar kullanabilirsiniz. Bu nasıl olur demeyin aşağıdaki resimde size bunu açıkça gösteriyorum. Bence çokta hoş olmuş sizce ? Komidin alamadıysanız komidin yerine sehpa kullanabilirasiniz böylece yatak odanız...

Sayfayı Paylaş