THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Yatak odasında renk uyumu nasıl olmalıdır ?
yatak odasında renk uyumu,yatak odası dekorasyonunda renk uyumu,yatak odasında renk kombini,son model yatak odası dekorasyonu,renk uyumu yatak odası dekorunda nasıl olmalı,yatak odası dekorasyonunda renk uyumu hakkında bilgiler

Kendi zevkinizi biraz daha belirgin kılmak için beğendiğiniz yatak odası fotoğraflarını bir araya getirin. Dergiler ya da internet size bu konuda yardımcı olacaktır. Renklerin insanlar üzerindeki farklı etkilerini de göz ardı etmeyin. Bazı renkler sakinleştirici bir etkiye sahipken bazı canlı renkler zaman içinde enerjiyi çekebilir. Mesela duvar rengi olarak seçilen yeşilin dinlendirici bir etkisi vardır ancak tutkunun rengi kırmızı bir odayı ve sizi boğabilir.
Yatak odasının genelinde pastel tonlar kullanıp, sevdiğiniz canlı ve parlak tonları aksesuarlarınız ile ortaya çıkarabilirsiniz. Daha canlı bir görünüm için fuşya, siyah ve beyaz uyumlu ve odanızı hem enerjik hem de dingin gösterebilecek bir renk paletidir.
Koyu renklerin hakim olduğu bir yatak odası mobilyanız varsa açık renk duvarları tercih etmenizi öneririm. Böylelikle oda cansız ve ufak görünmez. Açık renk yatak örtüleri ve açık renk halıyla mobilyanın koyuluğunu da dengelemiş olursunuz.

ytk78.jpg
ytk.jpg
ytk3.jpg
ytk5.jpg
ytk6.jpeg
ytk7.jpg
 
Üst