Yatak olabilen modern köşe takımları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yatak olabilen modern köşe takımları
yataklı köşe takımları, köşe takımı modelleri, modern köşe takımları, sandıklı köşe takımı modelleri ile sizlerleyiz.

Modern oturma grupları için de son yıllar da tüketicinin en çok rağbet ettiği modellerden biri olan köşe takımları, günümüz de farklı mobilya marka ve firmaların koleksiyonların da farklı model , renk ve desen seçenekleri ile yer almaya devam ediyor.

Hemen hemen hepimizin evine mutlaka yatılı misafiri gelmişliği olur. Böyle zamanlar da misafirin yatağı bazen sıkıntı olur eğer ilave bir yatağınız yoksa yada açılan bir koltuğunuz, o zaman onu nasıl ve nerde yatıracağınızı düşünmeye başlarsınız. Bu esnada devreye açılıp yatak olabilen koltuk takımları geliyor.

Köşe takımlarının çoğun da bulunan ve açıldığın da yatak olabilen modern köşe takımları ile artık yatılı misafirinizin yatağı sorun olmaktan çıkacak ve sizde bundan gayet mutlu olacaksınız.

Bazı köşe takımların da bulunan puf modellerini koltuğa birleştirdiğinizde de yatak olabiliyor. Ama ben şahsen bunun çok rahat olacağı düşüncesine sahip değilim. Açılıp yatak olabilen köşe takımları daha konforlu bir yatağa dönüşecektir. Bazı köşe takımlarının altın da bulunan sandık sistemi de fazla eşyalarınızı bu alan da depolamak için işinize çok yarayacaktır.
Sizler için en yeni modern köşe takımı modelleri ile birlikte ayrıca açıldığın da yatak olabilen yataklı köşe takımları modellerini paylaşıyoruz.

Görsellere geçmeden önce daha önce sizler için paylaştığımız katlanabilir fonksiyonel yer yatakları konumuza da göz atabilirsiniz.

acilir-cester01-1024x800.JPG
AWSQHUUXEL3252017131813_serra-kose-koltuk-takimi-2.JPG
belissa-kose-takimi-limamurdum-tab-10.JPG
mobilyakervani_eko_kose_koltuk_takimi_36714.JPG
nace-yatakli-kose-koltuk-bej.JPG
platin-kose-koltuk-takimi-2231-4-1438x890.JPG
Star Köşe Takımı_P3X.JPG
weltew-köşe-takımları-cadde-3.JPG
yataklı-köşe-takımları.JPG

Bizim gelenimiz gidenimiz çok oluyor bundan dolayı hem yer hemde yatak sıkıntısı çekiyorum. Yukarıda yer alan modeller hem şık hemde çok fonksiyonel. İlerde koltuklarımı değiştirdiğimde yatak olabilen koltukları tercih edicem.

Geri