Yatarken cep telefonunu baş ucunuza koymayın !!

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Yatarken cep telefonunu baş ucunuza koymayın !!
Abimin çok yaptıgı bir davranıştı .Cep telefonunu baş ucuna koymak ama her gün bir baş agrısı ile kalkıyordu .
ve sonunda cep telefonundan oldugunu bilmeyerek doktora gitti ve bunun telefonu baş ucuna,yastıgın altına koydugu için oldugunu söyledi.Çünkü cep telefonları elektromanyetik enerji yayıyomuş.Siz siz olun koyuyosanız artık koymayın hatta konuşurken bile kulaklık kullanın eger kullanmıyosanız bile bir kere telefon calsın öyle kulagınıza götürün .Çünkü birçok hastalığa davetiye çıkarıyormuş arkadaşlar.Şimdi ise abim koymadıgı için baş ucuna öyle bir sorunu kalmadı.
sizlerede tavsiyemdir .

Son düzenleme:
valla bende sürekli yapiom ya :S

ne isime yariyacaksa...

tskler cnm paylasimin icin... son zamanlarda benimde sürekli basim agriodu...

bende ya sabah işe erken gidebilmek için saatini kuruyorum telefonun ( sanki kalkıyorm da :hhh.:hhh:) onun için başımın ucuna koyuyorum acayip başağrısı yapıyor ve halsizlikte yapıyor :S:S sağol canım paylaşımın için :)

bilgilendirme için teşekkürler,bende saatımı kuruyorum sabah kalkabılmek ıcın basımın ucunda ama benım tel.kapalı o zaman bi zararı olmaz degılmı ?

sanırsam kapalıyken bi zararı olmaz benimde şuaralar başım ağrıyor cep telefonundan olabilir diye düşünüyorum şu söz haftasını atlayatımda ilk işim norolojiye gitmek olacak.

ben bide yastığımın altına koyuyorum telefonumu uyanmak için sabah kalktığımda başıma sanki baltayla vuruyorlar öyleki ağrıyor...teşekkürler tatlım emeğine sağlık...

ben paranoyak olarak bişey olursa arayanı duyamam yada aramam lazım olur diye koyuyorum ama bunu dikkate alıcam saol

bende son 6 aydır böyle tlefonla yatıp kalkıyorum eskiden vardı ama kullanmıyordum... dikkat etmeye calısıcam artk

Geri