1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Yatılı Misafir Artık Dert Değil

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Evimize yatılı misafir geldiğinde büyük sıkıntı çekeriz.Hele ki evimiz dar yatak sayımız azsa.Ama bu kanepeler bizi bu dertten kurtaracağa benziyorlar..

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyy bu çok gözel gı nette görmüştüm bunu böle bişi almayı düşünüyorum kızların odasına arkadaşları ve kuzenleri için ...........

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ne güzel yaaa :D gerçekten çok beğendim almak lazım aslında :)

4. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzel bu ya..teşekkürler

Yatılı Misafir Artık Dert Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Başaran - Dert Değil

Murat Başaran - Dert Değil

Son sözün bumu beni kaçırdın ah yanacaksın Pişman olup deli divane ağlayacaksın İlk aşkım değilsin nede sonuncu sen olacaksın Kim yakar seni geceler boyu ben gibi kim yakar Kim okşar öper deliler gibi söyle kim sarar Dert değil, yanımda olmasan da dert değil Arayıp sormasan sa dert değil Sevgimi, bilirsin yar İçimi bilirsin yar __________________
  2. Dertleri ÖSS değil ödülmüş!

Dertleri ÖSS değil ödülmüş!

Yeni bir sektör daha doğdu! Milyonların gelecek umuduyla girdiği sınavlara onlar sadece ödül almak için giriyor! Altı öğrencinin birinciliği paylaştığı sınavda, bazı şampiyonlar geçen yıldan tanıdık çıktı. 2007 ÖSS’de dereceye girip iyi üniversitelere yerleşen öğrencilerin bu yıl da zirvede yer alması akıllara ‘ödül için mı sınava giriyorlar’ sorusunu getirdi. ÖSS 2008 açıklandı, birincilik...
  3. güzel olmak dert değil!!!

güzel olmak dert değil!!!

Daha Güzel Görünmek İçin Bazı Öneriler Saçlarınızı düzenleyin Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz. Güne zinde başlamak Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden...
  4. Artık Siyah Noktalar Dert Değil

Artık Siyah Noktalar Dert Değil

Hava kirliliği, sigara dumanı, toz gibi çevresel faktörlerle bağlı olarak cilt gözenekleri kapanır. Hava kirliliği, sigara dumanı, toz gibi çevresel faktörlerle beraber makyaj kalıntıları, cildin iyi temizlenmemesi, az su içmek gibi etkenlere bağlı olarak cilt gözenekleri kapanır. Nefes almayan cildin yüzeyinde siyah noktalar oluşur. Bir sonraki evre ise sivilce ya da aknedir. Olası...
  5. saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

Saçınız nasıl olursa olsun güzel görünmek elinizde.Bunun için hileler var.Saçınızı kafanıza takmayın ...Dedik ya her şeyin hilesi var:) Saçlarım çok uzun, hiç şekle girmiyor Uzun saçlara şekil vermek zordur. Biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. Ardından kalın bigudilerle saçınızı sarın. Yarım saat beklettikten...

Sayfayı Paylaş