Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli?
Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli? Yavru muhabbet kuşu bakımı Selam millet bende bir muhabbet kuşu aldım ama benimki daha 1,5 aylık ve nasıl bakacağımı bilmiyorum. Aranızda muhabbet kuşu bakan varsa banada Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli diye bilgiler versin :)
yavru-muhabbet-kusu-nasil-beslenir.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
  Yavru Muhabbet Kuşu İçin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim? Kedim, yavru kedime çok baskın geliyor. Nasıl engellerim?
Arkadaşlar merhaba, ben önceden bir kedi sahiplenmiştim. Sekiz aylık civarı tekir ankara kırması. Başka bir tane de yavru sahiplendim. üç aylık civarı. Büyük kedim küçük kedime oyunlarda hep baskın geliyor. Aslında iyi anlaştılar ancak küçük...
Kedi ve Köpek Bakımı 1
Bir Köpek Evlat Edinmek İstiyorsanız.. Bir Köpek Evlat Edinmek İstiyorsanız..
Köpek evlat edinmek için neler yapmak gerekiyor ? Bir köpek evlat edinmek istiyorsanız bilmeniz gerekenler ve işinizi kolaylaştıracak bazı bilgileri paylaşalım istedim. Önce kendi tecrübelerimden bahsedeyim biraz.. Bir terrierim var 4.5...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 2
Yavru Pisinin Günlüğü :D Yavru Pisinin Günlüğü :D
Yavru Pisinin Günlüğü :) 82053 Birinci Gün Bugün beni alıp yeni evime getirdiler. Artık burada yaşayacakmışım. Ah be günlük, bıktım kedinin inciği misali oradan oraya taşınmaktan. Sürekli seferiyim, Allah sonumu hayır...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 0
Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ? Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?
muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar Evlerinde muhabbet kuşu besleyen birisi olarak muhabbet kuşlarının yumurtadan kaç günde çıkacağı ve neler yapacağınızı bu konumuzda...
Kuş Bakımı 52
Yavru Muhabbet Kuşu İçin Yavru Muhabbet Kuşu İçin
yavru muhabbet kuşu bakımı muhabbet kuşu yavrusu bakımı yavru Yeni yavru alırken : Yavru bir muhabbet kuşu almadan önce bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir...
Kuş Bakımı 0