1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Nurettine Ağıt

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yavuz bingöl nurettine ağıt nurettine ağıt nurimi sağ salim Aman Ak Evime Kara Haber Yazdırdım
    Saya Saya Günlerimi Bitirdim Oy
    Eller Teskeresini Alıp Giderken
    Ben Yavrumun Hülyasını Yitirdim Oy

Aman Tren Gelmiş Şu Treni Süreyim
    Açın Yüzünü De Yavrum Göreyim Oy
    Nurimi Sağ Salim Gördüm Diyene

Evimi Barkımı Müjde Vereyim Oy
    Kaynak : Zekeriya Bozdağ

Yavuz Bingöl - Nurettine Ağıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretimi vurdum dağlara Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar
  2. Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Baharı Beklerim Güllerim Bitsin, Yarimi Beklerim Ocağım Tütsün, Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Gele Yar. Sevdalı Gönlüme Doğmadı Güneş, Aradım Yıllardır Bulamadım Bir Es, Muradım Gele Güllerim Bite Ocağım Tüte...Oy... Gele Yar... Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Derleyen Ali Rıza Binboğa
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Kara Eşref (yavuz Bingöl)

Kara Eşref (yavuz Bingöl)

KARA EŞREF (YAVUZ BİNGÖL) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Kara Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Sarı Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Ceylan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Sarı Eşref’in kız kardeşidir
  5. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş