1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  [​IMG]


  Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde aşk ve ilişkiler konusunda sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Beklediğiniz aşk her an karşınıza çıkabilir. Özellikle burcunuzun son on günlük döneminde doğmuş olan Yayları etkileyecek olan Jüpiter’in de desteği ile hep hayalini kurduğunuz yurtdışı seyahatleri ya da yabancılarla anlaşmalar söz konusu olabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

  Karşınıza çıkan fırsatları 26 Aralıktaki Merkür gerilemesinden önce iyice gözden geçirin. Zira Merkür gerilerken yapacağınız anlaşmaların pek uzun soluklu olduğu söylenemez. Aksaklıklar çıkabilir. Eğer anlaşma yapmak zorundaysanız anlaşma şartlarını mutlaka iki defa okumalısınız fayda var.Özellikle ayın ilk günlerinde; başlamış olduğunuz işlerin tamamlanması için gerekli olan konsantrasyonu ve sabrı bulacaksınız endişe etmeyin. Kendinizi iyi mutlu ve güzel hissedeceğiniz ve başarılı anlaşmalar yapabileceğiniz bir dönem.

  2 Aralıktaki Dolunay, İkizler burcunda meydana geliyor ve 16 Kasımdaki yeniayda başladığınız işlerin tamamlanacağı günleri işaret ediyor. Dolunay; ilişkileriniz ve ortaklaşa yaptığınız işler açısından önem taşıyor. Duygu dünyanızda oluşan değişimler artık meyvesini bu dolunayda verecek gibi görünüyor. İlişkileriniz ve ortaklaşa işlerinizle ilgili de girişimleriniz sonuçlanmaya başlayacaktır.

  Uranüs gezegeni ise ay boyunca özellikle 10–20 Aralık günleri arasında doğan Yayları sert etkileyecek. Bu etki 2, 8,14 ve 22 Aralık günleri biraz daha fazla hissedilebilir. Uranüs’ten alacağınız sert açı ile aile ev konularında biraz gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Ama bu durum sizi çok fazla etkilemeyecek. Bu arada sürpriz gelişmeler olabilir beklenmedik şekilde seyahat fırsatları veya evle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir.

  16 Aralık’ta oluşacak olan Yeni ay Venüs’le birlikte sizi olumlu etkileyecek. Yakın çevrenizden kişilerden, bayan arkadaşlarınızdan, kız kardeşlerden, ortaklardan veya sevgilinizden destek göreceksiniz. Alacağınız bu destekle yeni fırsatlar yakalayabilir, yeni ilişkilere yelken aça bilirsiniz.. Sevgili Yaylar iş ve ilişkiler konusunda da çok şanslı bir dönemdesiniz.. Bu yeni ayın ardından güçlü ve karizmatik kişilerin desteğini alarak, özellikle medya halkla ilişkiler, iletişim konularında harekete geçeceğinizi söyleyebiliriz.

  26 Aralıkta Merkür, para evinizde gerilemek üzere duracak. 27 sinde gerilemeye başlayacak. 15 Ocak tarihinde duracak ve 17 Ocakta tekrar ileri hareketine başlayacak. Bu tarihler arasında para ile ilgili konular, iş anlaşmaları dikkat edilmesi gereken konu başlıkları. Hesabınızı çok dikkatli yapmanızı öneririz. Özellikle borçlar ve kredilere dikkat….Merkür gerilerken bize, geçmişte kalmış tamamlanmamış bir anlaşmayı da getirebilir.

  Uranüs’ten aldığı olumlu açıyı da hesaba katarsak İlginç ve beklenmedik bir fikir, yaratıcı bir ilham söz konusu olabilir. Merkür’ün gerileme dönemini iyi bir içselleşme ve yaratıcı fikirlerin uyanması olarak değerlendirebilir ve daha çok içe dönebilirsiniz.

  20 Aralık’ta Güneş’in Oğlak bucuna girmesiyle birlikte maddi kaynaklarınız ve kariyeriniz ile ilgili hedefleriniz konusunda, Venüs ve Plüton’un da desteği ile çok güçlü duygular uyanacağı muhakkak gibi görünüyor. Ancak Satürn’ün zorlayıcı açısı bu konuda biraz sabırlı olmanız gerektiğine işaret ediyor. Özellikle parasal konulara dikkat etmelisiniz. Satürn sizi ne kadar istekli olduğunuz ve hedefiniz için ne kadar kararlı olduğunuz konusunda test edecek. Zirve için zorlu mücadele başlıyor gibi görünüyor, sabırlı olun. Sınavı geçerseniz ödül sizin olacak.

  26 Aralık’ta Venüs’ün de Oğlak burcuna girmesiyle ilişkilerinizde de güç mücadeleleri yaşanacak, daha tutkulu ve güç odaklı ilişki ihtiyacı içine girebilirsiniz. Fakat istediğiniz kontrolü sağlamak için daha politik, ciddi ve mesafeli olmanız gerekebilir. Bunun için gereken sabrı göstermekte zorlanabilirsiniz.

  31 Aralık akşam saatlerinde ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma 8. evinizde olacak. Yani eşinizin kaynakları, ortaklaşa gelirleriniz, miras, vergi, kredi, borçlar ve cinselliği ilgilendiren konularda değişimler yaşayabilirsiniz.

  Ay tutulmalarının etkisi altı aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Yılın ve ayın son günü akşam saatlerinde olacak olan ay tutulması ile önümüzdeki altı ay içinde, maddi konularda beklenmedik bir gelişme kaydedebilirsiniz veya çözümlenmemiş miras konularını sonuçlandırabilirsiniz. Olgunlaşmasını beklediğiniz bir aşk ilişkisinin de ileri safhalarına taşınması mümkün olabilir. Bu etkiyi en fazla hissedecek olanlar ise 27 Kasım – 3 Aralık arasında doğan Yaylar olacak. Evet, sevgili Yaylar, Aralık ayı size birtakım fırsatlar ve sürprizler hazırlıyor, size kalan sadece onları görüp farkına varmak ve hayalleriniz için harekete geçmek


  alıntı
   
Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler...
 4. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 5. Yay burcu 2010 aralık yorumu

  Yay burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık yay burcu yay burcu 2010 aralık yorumu Yayları bu ay neler bekliyor? 12 Aralık’ta yeniayın doğuşuyla birlikte genel bir iyileşme olacak. Bu yeniay Yay burcunda doğuyor. Eğer bu tarih doğum gününüze denk geliyorsa ya da bu tarihin beş gün yakınında doğduysanız, bu yeniay sizi daha güçlü etkileyecektir, ama diğer tüm Yaylar da bu yeniayın varlığını hissedecekler. Yeniay...

Sayfayı Paylaş