1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yay Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  eylül ayı yay burcu yay burcu 2009 eylül 2009 ayı Aşk ve İlişkiler

  Sevgili Yaylar, Venüs gezegeninin, tüm ay boyunca Aslan burcunda ilerleyişi ve yine 28 Eylül tarihine kadar ciddi beraberlikler evinizde transitini sürdüren Marsla olumlu etkileşimi, sizin, ilişki konusunda, dünya görüşünüze uygun kişilerle olmaktan veya beraberliğiniz varsa, partnerinizle fikirlerinizi paylaşmaktan yana olacağınızı göstermekte. Bu etkileşim, cinsel konularda da kimi zaman kafanızı karıştırabilir ve sizin iki kişi arasında tercih yapmakta zorlanacağınızın da göstergesi olabilir. her zaman deneyime açık bir insan olduğunuz için bu durumu normal karşılamak gerekir. Aradığınız insanı bulamadığınız takdirde kolaylıkla maceralara açık oluşunuzun siz de farkındasınız. Ayrıca yine bu etkileşim, partnerinizde aradığınız özelliklerin başında birlikte eğlenebileceğiniz bir kişiyi de tercih etmenizi sağlayacaktır. Beraber çıkılan yolculuklar, aktivite dolu günler, egonuzun doyurulması ve karşınızdaki kişinin sizin liderlik gücünüze hayran olması gibi etkiler vereceğini de söylemek mümkündür. Hüzünlü, ciddi veya sorumluluk yükleyici kişiler bu dönemde size pek zevk vermeyecektir. Özellikle 13-14-15 Eylül tarihleri iletişim ve paylaşım açısından oldukça etkili gözükmekte.

  Yine Eylül ayının birinci haftasından son gününe kadar süren olumlu enerjiler ilişkiler açısından burçlar içinde sizi özel bir konuma getirecektir. Sizi aynı yerde görmek, bulmak neredeyse imkansız olacaktır. Sürekli seyahatler, kaçamaklar, heyecanlı beraberlikler kurmak açısından çok talihli bir dönem olacaktır. Eğer evliyseniz veya sağlam bir birlikteliğiniz varsa, bu dönemde eşinize karşı çok daha sevgi dolu, ilgili ve her zevki birlikte yaşamaktan hoşlanacak şekilde ayarlayabilirseniz, onun kafasındaki bazı konulardaki şüpheleri ortadan kaldırabilir oldukça ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu süreçte heyecan verici, kafanızı kurcalayıcı, hareketli kişilerle olmaktan zevk alacaklar, kendi ülkeleri dışından yabancı kişilerle biraraya gelerek, farklılığın tadını çıkarabilirler.

  Eylül ayı içinde diğer olumlu bir görünüm de, Terazi burcunda ilerleyen Merkür gezegeninin, yönetici gezegeniniz Jüpiterle olan olumlu etkileşimi, ilişkiler konusunda grup faaliyetleri, organizasyonlar veya çeşitli etkinlikler aracılığıyla tanışmalar açısından gayet uygun bir dönemi göstermekte. Önemli tarihlerin ise 13 -24 Eylül arası olduğunu söyleyebilirim. Bu arada yönetici gezegeniniz Jüpiterin, aile evinizdeki Uranüsle olan zorlu görünümü nedeniyle, eğer evliyseniz ve büyük sorunlarınız varsa, bu yoğun dönemde başka biriyle olan ilişkiniz nedeniyle evinizdeki sorunların büyüyebileceğini göz önüne alarak dikkatli olmanızdır. Parasal harcamalar konusunda aşırıya kaçmalar bir başka sorun olarak sizi rahatsız edebilir, dikkatli olmanızda fayda var.

  İş ve Kariyer

  Sevgili Yaylar, iş ve kariyerinizle ilgili olan en önemli konu aşağıdaki Yaşam Enerjisi bölümünde ele aldığım Satürn transiti olduğu için bence bu bölümü son derece dikkatli bir şekilde okumanız çok önemlidir. Bunun dışında 23 Eylül tarihine kadar, meslek evinizde transitini sürdüren Güneş, detaylı, analizci ve planlamalı çalışmanızın size getireceği artılar anlamı taşımaktadır. Gündelik iş hayatınızın günlük ritmi oldukça önemli hale gelecektir. Genel anlamda, birebir iş ilişkilerinizi gayet uyumlu bir şekilde yürütmeli, hizmet alanlarına öncelik tanımalı ve kararsızlıktan uzak durarak, işlerinizi çok iyi bir şekilde organize etmeyi başarmalısınız. Bu süreç içinde, zamanınızı çok iyi kullanmalı, fazla ince eleyip sık dokuyarak vakit kaybetmemelisiniz. Eğer patron konumunda iseniz yanınızda çalışan kişilere dikkat etmeli, eğer maaşlı çalışan biri iseniz birlikte görev aldığınız kişilerle iyi iş ilişkilerinizi sürdürmelisiniz. Ortaklık konularında yabancılarla yapılan işler, iç ve dış ticaret alanlarında faydalı girişimler söz konusu olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu, her kafadan çıkacak sesler yerine ortak olarak ne yapılması gerektiğine karar vermek olmalıdır. O nedenle ekip çalışmaları sayesinde başarı daha çabuk gelebilir. Çünkü bu süreçte, gerek mesleki konularda gerekse kafanızın içindeki fikirler açısından başkalarıyla paylaşım içinde olmak, bencillik yapmak yerine, farklı düşünceleri tek bir noktaya odaklamanızı sağlayacak işbirliğini sağlamak sizin açınızdan faydalar getirecektir.

  Yaşam Enerjiniz

  Sevgili Yaylar 2 Eylül 2007 itibariyle meslek ve kariyer evinizde transitini sürdürmeye başlayacaktır. 29 Ekim 2009 tarihine kadar devam edecek bu dönemde, iş yaşamınızı ilgilendiren her konu sizin için özel önem taşımaya başlayacaktır. Satürn gezegeninin dersleri sayesinde, zorluklar ve engellerle karşılaşarak deneyim sahibi olmayı, daha sağlam temeller atmak için öncelikle kendinizi gözden geçirmeli, kimliğinizi yeniden ele almalı kendinizi mesleki anlamda üst noktalara getirmek için çaba sarfetmelisiniz. Bu dönemde Satürn gezegeninin etkilerine bir bakalım.

  Sürecin başından itibaren yukarıda da belirttiğim gibi, işiniz ve kariyerinizle ilgili konular özellikle gündeme gelmeye başlayacaktır. Öncelikle seçmiş olduğunuz meslek, eğer sizin amaçlarınıza ve almış olduğunuz eğitim ve yeteneklerinize uygunsa, bu dönemin başlangıcında iyi bir iş ortamında bulunarak kendinizi başarılı kılmak isteğiniz önemlidir. İş girişimlerinde bulunarak, kendinize en uygun bir kurum veya şirkette işe başlamak isteğiniz ön plandadır. Eğer, seçtiğiniz meslek sizin pek arzularınıza uygun değilse, bu sürecin başlangıcında oldukça zorlanabilirsiniz. Hiç arzulamadığınız bir mesleği sürdürmek zorunluluğu içinde iş aramakta olabilirsiniz. Her iki durumda da işiniz zor olabilir. bunun dışında hali hazırda çalışan biri iseniz, otorite konumundaki kişiler veya işinizden elde ettiğiniz gelirin sizin toplum içindeki yaşamınızı sürdürmenizi sağlayacak cinsten olması gerekir. Bu dönem içinde, kimileriniz patronlarınızla anlaşmazlık yaşayarak, sizden daha güçlü kişilerin egemenliği altında kendinizi ifade etmeye çalışarak bir mücadele verirsiniz, kimileriniz ise kariyer yapmanızı sağlayacak bir yer bulana kadar zorlanabilir, kimileriniz ise arzu etmediği bir meslekte binbin zorlukla mücadele ederek keyifsiz bir iş yaşamını sürdürüyordur.

  Ne durumda olursanız olun, bu dönemi en başarılı şekilde geçirmek ve Satürn enerjisini olumlu anlamda kullanmak için herşeyden önce kendinizi gözden geçirmelisiniz. İsteklerinizin gerçeğe uygun olup olmadığını, arzularınızın sizi yenerek kişiliğinizin önüne geçip geçmediğine dikkat etmelisiniz. Bu süreçte oldukça zorlanacağınızı düşünseniz de, en önemli engellerin sizin kendi içinizden kaynaklandığını kesinlikle unutmayınız. Çünkü ihtiraslarınızı belirli bir dengede tutmayı başaranlar, amaçlarını gerçekçi temellere oturtabilmiş kişiler ve beklentileri hayalcilikle süslü insanlar, doğal olarak oldukça zorlu dersler alarak, ne yapmaları gerektiğini öğreneceklerdir. O nedenle her ne olursa olsun, kişisel hedeflerinizi, içinde bulunduğunuz toplumun şartlarına göre hareket ederek gerçekçi bir şekilde ele alırsanız bu dönem sizin son derece parlak geçecek ve ideallerinizin bile ötesinde bir iş sahibi olacaksınız. Çalışmalı, sabırlı olmalı, sorumluluk almalı ve ütopik fikirler yerine, ham gerçeklerle, mantıklı bir şekilde düşünmelisiniz.

  Yine bu süreçte, ebeveynlerinizle ilgili bazı olumsuz durumlar nedeniyle ailevi durumunuzda oluşan sorunların temelinde, tamamen iş sorunları yer alabilir. Eğer yaşınız gençse, işsizlik sorunu nedeniyle maddi gücünüz zorlanmakta ve ailenize yük olduğunuzu düşünmekte olabilirsiniz veya aileniz size baskı uygulayarak bir iş sahibi olmanızı isteyebilir. Kimileriniz bu süreçte işi hakkında oldukça mutsuz olduğu için birlikte çalıştığı patronları veya çalışan kişilerle anlaşmazlığa düşerek problem yaşayabilir. Fazlasıyla egosu yüksek bir patron nedeniyle canınız sıkılabilir veya üst yönetimden bir kişi kişisel kaprisleri nedeniyle ilerlemenize engel olabilir. Kendi işinizi yapıyor iseniz, hizmet götürdüğünüz kişilerle anlaşmazlığa düşebilir veya işinizi tam olarak tanıtmak zorluğu çektiğiniz için maddi açıdan refaha ulaşmanız güçleşmektedir. Ürününüzü piyasada sunuş biçiminiz veya ürününüzün piyasada tutulmaması gibi durumlar söz konusu olabilir. Her durumda ne olursa olsun yine yapmanız gereken, çalışmak, özveride bulunmak, dışardan gelen seslere aldırmadan doğru ve güzel ilişkiler kurmak ve kendinize güven duyarak denemekten yılmamaktır.

  Bu sürecin başarılı olarak geçmesinin en büyük sırrı, yaptığınız işe inanmaktır. Eğer mesleğinizle ilgili kuşku ve kuruntularınız varsa başarılı olmanız mümkün olmaz. Kendinize güveniniz yoksa, yıkılmanız kolaydır. O nedenle gördüğünüz eğitime, kişisel beklentilerinize, bulunduğunuz koşullara ve yeteneklerinize uygun bir iş alanında görev almalısınız. Bunu gerçekleştirmeniz halinde sizi hiçbirşeyin yıkması, yolunuzdan çevirmesi veya ayağınızı kaydırması gibi bir durum kesinlikle söz konusu olamaz. Bu ikibuçuk yıllık süreçte zorlu aylar veya günler yaşasanız bile, azminizden, öz güveninizden ve kimliğinizden ödün vermeden, gecikmeler karşısında yılmadan yine hırsla çalışarak yol alırsanız başarı er geç sizi bulacak ve mesleğinizde arzu ettiğiniz yere gelebileceksiniz. Bundan hiçbir kuşkunuz olmasın.

  Pozitif Enerjili Günler : 8-9-13-14-18-16-22-23-24-27-28-

  Zayıf Enerjili Günler : 3-4-5-10-11-25-26

  Ay Takviminiz : 18-19

  (Ay gezegeninin Yay burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay Takviminiz :3-4-5

  (Ay gezegeninin İkizler burcundan geçerek burcunuzla ters açı yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Not:

  Aylık yorumları okurken, mutlaka yükselen burcunuzun da yorumlarını okuyunuz. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız Astroloğa Sorun köşesinden bana ulaşabilirsiniz.

  Sevgili Yaylar siz, değişken ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan iyimserlik gücünüz ve inancınızla pek çok insana ulaşabilir ve büyüyebilirsiniz.

  Mutlu ve başarılı bir Eylül ayı geçirmeniz dileğimle,

   
Yay Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  aslan burcu eylül ayı eylül ayı aslan burcu 2009 2009 yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Aslanlar, biliyorum ki, son yılların en zorlu deneyimlerini yaşayan burçların başında geliyorsunuz. Bunun ne sebeple olduğunu gerek günlük, aylık ve yıllık yorumlarımda ve gerekse diğer kanallarla öğrenmiş durumdasınız. Satürn yapısı gereği, hakikaten sert bir öğretmen kimliğindedir. Onun derslerini iyi...
 2. Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Kova Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  kova burcu eylül ayı yorumu 2009 eylül ayı kova burcu Aşk ve İlişkiler Sevgili Kovalar, doğru düzgün bir ilişkiye kimin hakkı var deseler, emin olun ki sizleri gösterirdim. Çünkü 2005 yılından beri oldukça zorlayıcı derslerin öğreticisi, zamanın efendisi Satürn gezegeni, 2 Eylül tarihinden itibaren, ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık(iş) konularındaki denetleme, eğitme, forma sokma,...
 3. Yay burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Yay burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 yay burcu yorumu 2011 eylül ayı yay burcu yorumu burçlar yay burcu 2011 yorumu yay burcu yorumları yay burcu özellikleri eylül ayı yay burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Yay Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Yay Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz... Eylül ayına ev ve aile...
 4. Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Eylül ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Eylül ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Yeni ay sizler için tam anlamıyla sezonu açmak demek. Ağustos’un sonu itibariyle yaklaşan yoğunluğu...
 5. 2014 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumu

  2014 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumu

  2014 eylül yay burcu, yaya burcu eylül ayı, yay burcu 2014 eylül Yay burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumunu bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Eylül 2014 Yay Burcu Aşk ve İlişkiler 1-7 Eylül haftası: Toplumsal ilişkilerde iletişimin önemi, 2 Eylül tarihindeki Merkür-Terazi burcu geçişiyle ortaya çıkıyor. Fikirlerimizi dile getirip,...

Sayfayı Paylaş