1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yay burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  haziran ayı yay burcu yay burcu haziran ayı yorumu ayi yorumu Aşk ve İlişkiler
  21 Mayıs � 21 Haziran Güneş ve 14 Haziran � 3 Temmuz tarihleri arasında Merkür gezegenlerinin karşıt burcunuz İkizlerde ilerlemeye başlaması ilişkinizle alakalı konularda önemli bir süreç anlamı taşımakta. Bu enerjiler, partnerinizle aranızdaki paylaşımın güçlü şekilde sürdürülmesinde, ortaklaşa hareket edilmesinde, huzur ve güvenliğin sağlanmasında, en önemli koşulun, sevgi, saygı ve güven üçlüsünü muhafaza etmek olduğunu göstermektedir. Tabi ki, bu süreçte partnerinizin egosu ön planda olacağından buna sabır göstermeniz oldukça zordur. Ayrıca sizin de kendinize göre istekleriniz vardır. Ve bunlar karşılanmadığı için doğal olarak keyfiniz kaçabilir. Yalnız şunu unutmayalım ki, astrolojik olarak karşıt burcumuzdan geçen her transit etkisi, eşimizle aramızdaki kutuplaşmanın, karşı karşıya gelmenin göstergesi olduğu gibi, birbirimize ayna tutmuş gibi aksimizi gördüğümüz dönem anlamına da gelebilir. Yani ektiklerimize karşılık biçtiklerimiz, verdiklerimize karşılık aldıklarımız. Bu şekilde sürecek olan bu seyir esnasında eğer ilişkinizde mutluysanız, aranızda herhangi büyük bir sorun yoksa, sevginiz uzun yıllara dayanıyorsa, kısaca birbirinizle bir bütün oluşturduğunuzu düşünüyorsanız, bu dönemi gayet olumlu geçirebilirsiniz. Onun gözlerinde kendinizi görmek, her paylaşımınızda sanki ilk gün gibi zevk almak mümkündür. Onun sizden farklı kimlik yapısı, hayata bakış açınız ayrı olsa da, bu dönemdeki enerjilerin ilişkinizi bozması gibi bir durum söz konusu olmaz. Böylece dönemi gayet mutlu geçirebilirsiniz.
  İlişkisinde sorun olanlar açısından bu dönemde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, biraz önce sözünü ettiğim, farklılıklar olgusuna saygı göstermektir. Sizin gibi düşünmesini beklemek yerine, onu olduğu haliyle kabul etmek ve sevmek aslında son derece büyük bir olgunluk ister. Aralarında sevgi bulunan çiftler için bunu sağlamak gayet kolaydır. Çünkü enerjiler oldukça güçlüdür. Kişi, otomatik olarak partnerini her haliyle kabul eder. Problemli çiftlerde yani temeli güçlü olmayan ilişkilerde ise bu durum çatışma konusudur. Niye böyle söyledin, neden böyle yaptın. Niye böyle yapmıyorsun gibi. Yani her cümlede birbirinizi yaralamak veya değiştirmeye kalkmak gibi. Oysaki bu enerjiler altında yapılması gereken sevgi birliğinin iki kişilik bir ittifak olduğu bilinciyle hareket etmek, saygı-sevgi-güven üçlüsünü hiçbir şeyin bozmasına izin vermemek. İşte bunu sağlamanın yolu ise, hatalarınızı birbirinize açık yüreklilikle söyleyip yeri geldiğinde özür dilemeyi bilmek veya bu hataları birbirinize üstünlük sağlamak için bir silah gibi kullanmak yerine, bilakis ilişkinize bir daha zarar vermemesi için, elbirliğiyle yok etmeye çalışmaktır. İşte o zaman bu dönemi gayet olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
  İlişkisi yeni başlayacaklar açısından bu dönemin anlamı, karşınıza çıkacak kişinin değişken karakter yapısında olması, oldukça neşeli, aktif, adeta afacan bir çocuğa benzemesi anlamına gelebilir. Bu kişi öylesine özeldir ki, çok yönlülüğüyle sizi fazlasıyla etkileyebilir. Planlamalardan kaçınan, farklı davranışlara sahip, merak duygusu yoğun ve oldukça konuşkan bu kişiyle uzun soluklu bir ilişki yaşamak doğal olarak pek mümkün değildir. Her konuda bilgisi vardır fakat sizin gibi derinlikli değil yüzeysel düşünmeye çalışan bir kişidir. Oldukça eğlencelidir, girdiği ortamlarda merkez haline gelebilir. Sizi eğlendirir, coşturur, aynı sizin gibi maceracı ve yeniliklere açık biridir. Deneysel doğası, aslında size uygundur. O da sizin gibi hayatın güzel yanlarının tadına varmak isteyen biridir. Sürekli bir şeyler anlatır, gizli bir fantezi dünyası vardır. Aranızdaki benzerlikler veya benzeşmeyen yanlara rağmen birlikte olduğunuzda çok şey paylaşabilir, bu arkadaşlıktan keyif alabilirsiniz. İşte Sevgili Yaylar, bu tarihler arasında yeni karşılaşmalarda karşılaşabileceğiniz yeni insan, bu özelliklerinin tümüne veya bir kaçına sahip olabilir.

  Hayata yaklaşım tarzınız olarak siz Yay burcu mensupları -herşey yoluna girer mantığını kendinize düstur edinmiş kişilersinizdir. Bu dönemde karşınıza çıkan kişinin bakış açısında ise, bu derinlik pek yoktur. O sıkıntıya gelemediği gibi, hayatı fazla ciddiye almaktan yana değildir. Siz ideallerinizi gerçekleştirmek için bağımsızlığı tercih ederken, o sadece daldan dala koşmak niyetinde olan gelgeç gönüllü biri olabilir. Merak ve hayret duygusu yoğun olmasına rağmen öğrendiklerini belli bir plan dahilinde uygulamaya koyamadığı için, onu her alanda faaliyette görmek mümkündür. Sevilmekten, ilgi görmekten hoşlanan bu afacan çocuk başınızı döndürebilir dersek daha doğru bir tanımlamada bulunmuş oluruz. Aynı anda, iki şey birden düşünen veya iki yönlü hareket eden bu kişiyi takip etmeniz neredeyse imkansızdır. Bu tanımlamaların tümü veya birkaçı, bu dönemde karşınıza çıkabilecek yeni kişinin profiline benzer. İlişkide sözel ve yazı yoluyla iletişim ön plandadır. Sürekli seyahatler yapılması da mümkündür. Peki bu ilişki uzun ömürlü müdür diye sorarsınız, böyle kısa seyirli bir enerji altında bu durum pek olasılık dahilinde değildir. Fakat bu kişinin sizi etkilemesi oldukça mümkündür.
  İş ve Kariyer
  13 Haziran tarihine kadar iletişim konularında etkili olacak Merkür,
  1 Haziran � 12 Temmuz aktivite ve istek gücünüz üzerinde tesir yaratacak Mars ve
  6 Haziran � 5 Temmuz tarihlerinde mesleki ilişkilerinizde belirleyici faktör olarak etkisini hissedeceğiniz Merkür gezegenlerinin İkizler burcundaki seyirleri siz Yaylar için, çalışma hayatınızla ilgili konularda son derece etkili olup, gündelik temponuz içinde, sorumluluklarınızla başa çıkabilmek adına çaba sarfetmeniz gereken bir dönemin de göstergesidir. Dokunabildiğiniz ve gerçekleştirebilecek olduklarınızın peşinden gitmeniz gereken bu dönemde, bir yandan detaylarla ilgilenirken diğer yandan geleceğiniz adına planlamalarda bulunmanız son derece önemlidir. Bu sürecin sizin gibi özgürlük duygusu içinde hareket etmekten, kendi gerçeğini yaratmaktan yana olan burç mensupları için kolay geçmeyeceği aşikardır. Amacınız herşeyden önce kendi gerçeğinizi yaratmak ve bu gerçek doğrultusunda özgürce hareket etmektir. Fakat bu enerjiler altında bu pek mümkün değildir. Bilakis yerleşik düşünmeli, toplum içindeki yerinizin bilincinde olmalı, ona göre hareket etmelisiniz.
  Emniyet olgusunun ön planda olduğu, yenilikte bulunmak yerine, olanı verimli hale getirme çabası içinde hareket edeceğiniz bu dönemde, iş hayatınızla ilgili yerine getirilmeyen bazı sözler, çevrenizdeki kişilerin ihanetleri güven duygunuzun sarsılmasına neden olabilir. Bu durumda şiddetli tepkiler göstermeniz mümkündür. Hatta size bunu yapan kişilere bir daha şans vermemeyi bile düşünebilirsiniz. Bu durum sizin gibi iyi niyetli elindekini başkasıyla bölüşmeyi seven ve bunun karşılığında sadece takdir edilmeyi bekleyen bir kişi için hayal kırıklığı anlamına gelir ki, yaralanmanıza kırılmanıza sebep olabilir. Bilinenin aksine affetmeniz pek mümkün olmayabilir.
  Bu süreç değişime direnilmesi anlamına gelebilir demiştik. Çünkü risk almak yerine, elinizdeki korumak ihtiyacı daha yoğundur. Döneme pozitif açıdan bakarsak, size olan en önemli faydası, dağılmanızın önüne geçmesi böylece işlerinizi yaparken zaman kazandırması, ayrıca hedefleriniz konusunda kararlılık vermesi şeklinde özetlenebilir. Bu dönemde kendinize güvenmek ve inanmak isteğiniz yoğundur. Sevecen ve sabırlı tavırlarınızla özellikle çevrenizdekilerle olan iletişiminiz güçlüdür. Fakat tek arzunuz takdir edilmek, prensiplerinize karşı çıkılmaması ve liderliğiniz kabul edilmesidir. Bu olmadığı takdirde üzülmeniz mümkündür. Genel olarak bütün bu enerjiler altında benim öngörüm, dönemin gayet olumlu geçeceği yönündedir. Planladıklarınızı uygulamak için fırsat tanınması, ayrıca size daha geniş bir zaman tanınması halinde başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkündür. Sanatsal konulardaki çalışmalar, parayla birebir alakalı meslekler, hizmet olgusu, moda ve güzellik endüstrisi, artistik kabiliyetleriniz bu dönemde yoğunlukla ön plandadır. Hırslı ve tutkulu bir şekilde çalışmanız halinde tüm ince işleri başarılı bir şekilde halledebilir, ustalarınızın dikkatini çekebilirsiniz.
  Para Durumunuz
  21 Haziran tarihine kadar etkili olması muhtemel enerjiler, finansal konularda sadece sizin açınızdan değil, hemen hemen tüm burçların harcamalarına dikkat etmeleri gereken bir ay olarak önem arzetmekte. Çünkü güvence olgusunun önemi oldukça büyük. İşinizle ilgili tahsilatlar, hizmet karşılığı kazanılan gelirler, ayrıca geçtiğimiz ay, geri hareketi sona eren kazanım evinizin yöneticisi Satürn gezegeninin etkisini de hesaba katarsak, rahat bir nefes almanız mümkün gibi. Nisan 2010 tarihine kadar devam edecek Satürn gezegeninin düz seyri dışarıdan gelebilecek baskılar karşısında yılmamanızı, emeğinizin karşılığını alma konusunda çok daha rahat etmenizi sağlayıcıdır. Ayrıca parasal konularda Haziran ayında farklı konulardan kazanç sağlamanız ve maddi kaynaklarınız ne kadar güçlüyse kendinizi o denli güçlü hissetmeniz mümkündür. Çalışma hayatınızla ilgili her türlü konuda bu dönemde size önerim, ortaklarınızla olan ilişkinize dikkat etmeniz, yaptığınız ve gelir sağladığınız işlerin diğer insanlar tarafından beğenilmesi için tekrar ele alarak düzenlemeniz, estetik görünüme önem vermeniz, iyi pazarlamanız, dayanıklı ve kalıcı hale getirmenizdir. Böyle bir yol izlediğinizde, patronlarınız sizinle çalışmaktan büyük zevk alabilirler. Doğal olarak bu durumun geri dönüşü finansal anlamda olacaktır.
  21 Haziran � 22 Temmuz tarihleri arasında başkaları kaynaklı gelirler evinizde transitini sürdürecek olan Güneş gezegeni, sahip olduğunuz değerleri koruma ve kollama içgüdünüzün yükselmesi ve geleceğinizi garanti altına alma ihtiyacınızın yoğunlaşması anlamına gelebilir. Bu dönemde aile kaynaklı gelirler görüleceği gibi, içgüdüsel açıdan maddiyata daha fazla önem vermeniz mümkündür. Size sahip çıkan, yardımcı olan kişilerle bağınızı güçlü tutmanız, duyarlılık göstermeniz mutlaka gereklidir. Muhafaza etmek, elinizdeki parayı biriktirmeye çalışmak dönemin hissedilebilecek etkileri arasında yer alır. Oysa bilirsiniz Yaylar, harcamayı severler. Eğer ihtiyaçları veya hoşlandıkları şeyler söz konuysa, para harcamaktan pek çekinmezler. Fakat bu enerjiler altında çok daha dikkatli olmanız mümkündür.
  Pozitif Enerjili Günler : 2-3-6-7-8-11-12-13-16-17-18-25-26-29-30
  Zayıf Enerjili Günler :1-14-15-21-22-27-28
  Aşkta En Şanslı Günler :16-17-18
  Yeniay :6-7-8
  (Ay gezegeninin Yay burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :21-22
  (Ay gezegeninin İkizler burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı

   
Yay burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Yay burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  2010 mart ayı yay burcu Aşk ve İlişkiler Sevgili Yaylar, yepyeni umutlar ve yeniliklerde bulunma hevesi içinde Mart ayına giriyoruz. Uyandığımız her sabah yeni bir mucizenin işareti olabilir. Bizlere düşen kendi mucizemizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışmak ve çaba sarfetmektir. Ben bütün dileklerinizin gerçek olması temennisiyle yorumunuza başlıyorum. İlk ele alacağımız konu aşk...
 2. Yay Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  Yay Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  yay burcu 2009 yay burcu temmuz ayı yorumları temmuz ayı yorumu Aşk ve İlişkiler Temmuz ayını aşk ve ciddi ilişkiler anlamında incelerken öncelikle aşk evinizin yöneticisi olan Mars gezegeninden bahsetmek gerekiyor. 1 Temmuz tarihinde Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Mars gezegeni aşk konusunda ince eleyip sık dokumaya çalışacağınızın göstergesi olabilir. Yay gibi son derece...
 3. Yay Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Yay Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  yay burcu yay burcu haziran 2011 haziran 2011 ayı burç yorumları Sevgili yay burcu melekleri 2010 Haziran ayı burç yorumu sizin için :tik: Ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz açısından eğer sorunlarınız varsa bu süreçte, arkadaşlık merkezli davranarak, ortak ilgi alanları yaratarak ve kesinlikle paylaşımda bulunarak her zorluğun altından kalkabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta,...
 4. Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum.... Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar! Sizi evden dışarı çıkaracak çok...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Yay Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Yay Burcu Yorumu

  2014 haziran yay burcu, haziran ayı yay burcu yorumu, aylık burç yorumları Sevgili yay burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı aylık burç yorumları aşağıdaki gibidir... Yay burçları 2014 Haziran ayında birden fazla yolculuk gündeme gelebilir. Gene bu dönemde halen kalbi boş olanlar yeni biri ile tanışacak ve güzel bir birliktelik başlayacak ancak bu kişinin sizden...

Sayfayı Paylaş