Yay Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Yay Burcu 2010 Tarot Açılımı
2010 yay burcu yay burcu 2010 evlilik evlilik
meleklermekani108-6515.jpg

YAY Burcu 2010 Tarot Açılımı
Sevgili Yay Burcu Meleği sizin adınızı “Dayanıklı Melek” taktım.. 2010’da karşısına çıkan sorunlarla en akıllıca sizin hareket edeceğinizi görüyorum.
tarot29-3079.jpg

Bu karttaki size kırgın erkekte kim böyle. Ona bazen haksızlık yapsanız da genelde haklı bir yapınız var. Uyarılarınızı kulak arkası etmese iyi olur. Yakınındaki düşmanlardan eğer dikkat etmese zarar görecektir.

Dengeye çok önem veriyorsunuz. Akıl ve mantığınızın kabul ettiği her şeye varsınız. Onun dışındaki vaatlere de 2010’da dikkat edin derim. Aniden olacak bir gelişme hem parasal hem de duygusal olarak yüzünüzü güldürecek.

Bu sene evliliği düşünenler sakın acele etmeyin. Sonradan aaa ben bununlamı evlendim diye düşünmezsiniz. Gözlerinizi, kulaklarınızı bu sene daha çok açın. Karşınızdaki insana karşı dikkatli olun.

Evli olanlarda hafif çatırdamalar da hemen kendilerini bırakmasınlar.

Pasiflik size göre değil. O yüzden bu tür insanlarla da anlaşamıyorsunuz. 2010’da sorumluluk almayan birkaç insanla yollarınızı ayırabilirsiniz.
Kariyer: İş sahibi olmayanlar ücretleri az bulsalar da fazla düşünmeden bir yerde çalışmaya başlayın derim. Sizin iş bitirici özelliğiniz ve pratikliğiniz sayesinde işleri yoluna giren patronunuz bu durumu fark edip sizi ödüllendirecektir.

Aile: Evli olanlar hanelerine, bekar olanlar ilişkilerine dikkat etmeliler. Bazı tuzaklar olabilir. Sakın iyi düşünmeden adım atmayın. Bu sene düşünmeden alınan kararlarda yay meleğini çok üzgün görüyorum..

Sağlık: Bacak ve dişlerinize dikkat edin. Romatizma türü şikayetlerinizde olabilir. Beslenme alışkanlığınız içinse iradeniz güzel diyorum. Kolay değişken bir yapınız yok.

Yay burcu Meleği kültürlüdür, duyarlıdır. Çok sabreder Affedicidir. Fakat zorlarsanız artık size şans vermeyi düşünmeyecektir. Birden fazla konulara ilgi duyabilir. Araştırmayı sever. Dostlarına çok önem verir ve fedakarlıkta sonuna kadar yanınızda olacaktır. Eğlenceyi ve gezmeye sever. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever.

İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir eş olur. Yay burcu meleği ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir. Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir anne olacaktır.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

Geri