Yay burcu 2011 Eylül ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yay burcu 2011 Eylül ayı yorumu
2011 burçlar 2011 yay burcu yorumu 2011 eylül ayı yay burcu yorumu burçlar yay burcu 2011 yorumu yay burcu yorumları yay burcu özellikleri eylül ayı yay burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
Daha önceki yazılarımızda Yay Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Yay Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz...


yay-7104.gif
Eylül ayına ev ve aile alanlarınızdaki işlerinizle eğlenceli ve olumlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

1-6 Eylül tarihleri arasında , evinizde olsanız bile yerinizde duramayacak ve heyecanınızı, duygularınızı körükleyecek işler peşinde koşacaksınız. Ortaklaşa harcamalarınız ve paralarınız konusunda harekete geçebilirsiniz.
Tüm ay boyunca, uzak seyahatler, medya işleri, eğitim konularında şanslı etkiler altında olacaksınız. Bu alanlarda tamamlanmamış ve birikmiş işleriniz varsa onlar için harekete geçmenin tam zamanı. Yine uzak yerlerde ve daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde sosyalliğiniz ve çekiciliğiniz fazla olacak.
Eylül ayının en şanslı burçlarındanbiri olan Yaylar özel hayatınıza daha fazla vakit ayırmak isteyecekler ve bunun meyvesini alacaklar. Mutlu bir aşk,mutlu bir evlilik kazpınızda dikkatli adımlar atın.

Eylül ayının sonlarında ise, iş alanlarınızda ortaklaşa para konuları gündeme gelebilir. Sğlık problemleriniz çıkabilir.Dikaktli davranmanızda yarar var.25 Eylül de uzak çevre ve yakın çevreniz arasında kalabilir yada alacağınız haberler yüzünden sorun yaşayabilir, bazı ilişkilerinizde hayalkırıklıklarına şahit olabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
ESDE
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
921
güzin_idil
G
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
887
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
PaSikA
Üst