1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Yay burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  2011 ocak yay burcu yay burcu 2011 ocak ayı ayı yorumu Yaylara mutlu seneler :)

  Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )

  Ayın 7’sinde uzun süredir Akrepte kalan Venüs burcunuza giriyor, ayın 13’ünde burcunuzda bulunan Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Ayın 22’sinde şans yıldızı Jüpiter 1 yıllık yolculuğunu tamamlayıp Koç burcuna geçiyor. Bunlar bir şeylerin değişeceğini, özellikle hareketin bu aydan itibaren başlayacağını gösterir.

  Venüs ayın 7’inden itibaren burcunuza girerek, sizi parlatacak, cazibenizle ve hoş tavırlarınızla ilgi odağı olacaksınız. Dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz.

  Bu ay insanları şaşırtmak, sürprizler yapmak isteyeceksiniz gibi. Zaten içinizde doğan bazı duygulara hayat alanı bulmak için hareket halindesiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren yerinizde durmayacak, kent içi-dışı bol kısa geziler yapacaksınız. Kiminiz de, iş ortamında daha fazla hareketlenen tempoya kendinizi kaptıracaksınız.

  Kimi Yaylar, ayın ikinci yarısı daha önce planlanmış ama belki ertelenmiş bir yurt dışı gezisine katılacak gibi.

  Ayın ikinci yarısı dedi mi, adeta yollarda geçiyor günleriniz. Bazı eski dostlarla görüşmeler olacak ve bu görüşmelerde destek alacak güzel karşılıklar, onaylar alacaksınız. Bir planı uygulamaya koyacaksınız bir dost grupla veya iş arkadaşlarınızla. Ve sanki aranızda bazı tatsızlık geçmiş kimi kişilerle dost ortamlarda bir arada olacak, ilişkileri barışçıl, tatlı bir noktaya getirebileceksiniz. Bu da, sizin bazı konularda ne kadar doğru adımlar attığınızı kanıtlayacak. Desteğin artması sizi ayrıca güçlendirecek.

  Sevgili Yaylar, bu ay insanları şaşırtmak isteyeceksiniz. Kiminiz gireceğiniz bir sosyal ortamda farklı giyim tarzınızla ilgi odağı olacaksınız, kiminiz konuşmalarınızla insanları şaşırtacaksınız. Ancak bunun dozunu ve zamanını iyi ayarlayın derim, çünkü yıldızlar bu konuda biraz dengesiz zaman zaman, yani, evet, şaşırtabilirsiniz ama ertesi günü, yapacağınız sivri çıkışı sahiplenmezseniz, garip karşılanabilirsiniz. Yine de, ne yapıp edip ilgiyi üzerinize topluyorsunuz.

  Para konusunda, hırslısınız bu ay. Zaten bazı anlık çıkışlarınız para kazanmak üzerine olacak ve hedefi ayın ikinci yarısı tutturacaksınız. Yani, somut ve olumlu dönüşlerini ayın ikinci yarısında elde edeceksiniz.

  Ayrıca harcamalar devam ediyor. Para adeta kontrolünüzün dışında çıkıyor cebinizden. Kontrol ancak ayın ikinci yarısı elinize geçecek. Zaten siz de bu ara giden parayla ilgilenmiyorsunuz, uzun vadeli amacınıza hizmet eden bazı harcamalar size pozitif yatırımlar olarak dönecek, bunu iyi biliyorsunuz.

  Bu ay ya bir gelirden fedakarlık söz konusu, yani bir gelir elinizden gidecek ya da uzun süredir ödemekte olduğunuz bir yükümlülükten kurtulacaksınız. Kiminiz de bir malı elden çıkarmaya bakacak. Bunların hepsi belli amaçlara hizmet edecek, kiminiz eve yönelik yatırımlar için bazı kaynakları elden çıkarmaya yöneliyorsunuz, kiminiz de, yeni sayılan bir işe yönelik harcamadan dolayı bazı para çıkışına karşı çıkmıyor.

  Aşk durumu nasıl dersem?.. Sevgilisi olan ve evli olan Yaylar düzelttikleri ilişkilerinde mutlular. Hatta sürprizler bekleyebilirler bu aydan itibaren evde. Öte yandan aşk bekleyen kalbi boş Yaylar ne yapabilecek bu ay?. Bu ay sıra dışı aşklara açık yıldızlar, zemini kaygan olan ama sizi çeken bir aykırı enerji birikmesi söz konusu. Seversiniz aykırı şeyleri ama acaba bu ay ihtiyacınız olan bu mudur, bilemem. Ayın 22’inde dost Koça geçen şans yıldızı Jüpiter bakarsınız beklemediğiniz bir yerden bir aşk çıkarır size..

   
Yay burcu 2011 ocak ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. YAy burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  YAy burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Yaylar bugün 24 Ocak tarihine kadar burcunuzda seyrine başlayacak Venüs gezegeni bugün itibariyle ilişkiler konusunda oldukça şanslı bir döneme girdiğiniz göstergesi olabilir. Sizler için coşkunluk dolu bir ifade ve kendinizi dış ortamlarda kolaylıkla gösterebileceğiniz rahat tavırlar anlamı taşıyan bu etki altında hayata bakış açınız eğilimleriniz ve kendinizi sunuş...
 2. Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu

  2011 ocak ayı boğa burcu boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu yorumu Mutlu yıllar ve ilk ayımızın yorumlarıyla baslıyorum (: Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs ) Bu ay Marsın Oğlaktan size destek vermesi devam etmekte. Hareket ve enerji içinize dolmaya devam ediyor. Ancak Marsın Satürn’le aldığı sert pozisyon size bazı aksilikler getirecek gibi. En başta yeni yılda yollarla, iletişimle ilgili...
 3. Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu

  2011 ocak ayı terazi burcu mutlu yıllar (: Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim ) Ayın ilk yarısı hayli gerginken, ikinci yarısı sizi mutlu edecek, umudunuz ve şevkinizi yükseltecek yıldız açıları oluşacak gökyüzünde. Bu da yeninin habercisidir. Yeni derken, belki var olan hayat düzeninize eklenecek hoş yenilikler, belki de hayat düzeninizi değiştirecek yenilikler. Dediğim gibi ayın ilk...
 4. Akrep burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Akrep burcu 2011 ocak ayı yorumu

  akrep burcu ocak ayı 2011 ocak ayı akrep burcu 2011 yorumu yorumu Tüm akreplere mutlu yıllar diliyorum (: Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım ) Akrepler, uzun süredir sizde kalan transit Venüs ayın 7’sinde sizden ayrılıyor.. Şans yıldızı transit Jüpiter de ayın 22’sinde dost Balık burcundan ayrılıyor. Bu da gündeminizin ilerleyip değişeceğinin iki önemli işaretidir.. Tabii bu iki şans...
 5. 2013 Yılı Ocak Ayı Yay Burcu Yorumu

  2013 Yılı Ocak Ayı Yay Burcu Yorumu

  Bu konu; yay burcu 2013 ocak ayı yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili yay burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, deli dolu, uçarı "]yay burcunu 2013 Ocak ayında neler bekliyor ? Yorumlar ünlü astrolog Rezzan Kiraz 'dan.. Siz bir köşeyi döndünüz ve sonunda nereye gittiğinizi görebilirsiniz. Anahtar gezegeniniz olan Jüpiter 25 Aralık 2011 tarihinde yönünü...

Sayfayı Paylaş