Yay burcu 2011 ocak ayı yorumu

  • Konbuyu başlatan ilkimsu
  • Başlangıç tarihi
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Yay burcu 2011 ocak ayı yorumu
2011 ocak yay burcu yay burcu 2011 ocak ayı ayı yorumu
Yaylara mutlu seneler :)

Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )

Ayın 7’sinde uzun süredir Akrepte kalan Venüs burcunuza giriyor, ayın 13’ünde burcunuzda bulunan Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Ayın 22’sinde şans yıldızı Jüpiter 1 yıllık yolculuğunu tamamlayıp Koç burcuna geçiyor. Bunlar bir şeylerin değişeceğini, özellikle hareketin bu aydan itibaren başlayacağını gösterir.

Venüs ayın 7’inden itibaren burcunuza girerek, sizi parlatacak, cazibenizle ve hoş tavırlarınızla ilgi odağı olacaksınız. Dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz.

Bu ay insanları şaşırtmak, sürprizler yapmak isteyeceksiniz gibi. Zaten içinizde doğan bazı duygulara hayat alanı bulmak için hareket halindesiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren yerinizde durmayacak, kent içi-dışı bol kısa geziler yapacaksınız. Kiminiz de, iş ortamında daha fazla hareketlenen tempoya kendinizi kaptıracaksınız.

Kimi Yaylar, ayın ikinci yarısı daha önce planlanmış ama belki ertelenmiş bir yurt dışı gezisine katılacak gibi.

Ayın ikinci yarısı dedi mi, adeta yollarda geçiyor günleriniz. Bazı eski dostlarla görüşmeler olacak ve bu görüşmelerde destek alacak güzel karşılıklar, onaylar alacaksınız. Bir planı uygulamaya koyacaksınız bir dost grupla veya iş arkadaşlarınızla. Ve sanki aranızda bazı tatsızlık geçmiş kimi kişilerle dost ortamlarda bir arada olacak, ilişkileri barışçıl, tatlı bir noktaya getirebileceksiniz. Bu da, sizin bazı konularda ne kadar doğru adımlar attığınızı kanıtlayacak. Desteğin artması sizi ayrıca güçlendirecek.

Sevgili Yaylar, bu ay insanları şaşırtmak isteyeceksiniz. Kiminiz gireceğiniz bir sosyal ortamda farklı giyim tarzınızla ilgi odağı olacaksınız, kiminiz konuşmalarınızla insanları şaşırtacaksınız. Ancak bunun dozunu ve zamanını iyi ayarlayın derim, çünkü yıldızlar bu konuda biraz dengesiz zaman zaman, yani, evet, şaşırtabilirsiniz ama ertesi günü, yapacağınız sivri çıkışı sahiplenmezseniz, garip karşılanabilirsiniz. Yine de, ne yapıp edip ilgiyi üzerinize topluyorsunuz.

Para konusunda, hırslısınız bu ay. Zaten bazı anlık çıkışlarınız para kazanmak üzerine olacak ve hedefi ayın ikinci yarısı tutturacaksınız. Yani, somut ve olumlu dönüşlerini ayın ikinci yarısında elde edeceksiniz.

Ayrıca harcamalar devam ediyor. Para adeta kontrolünüzün dışında çıkıyor cebinizden. Kontrol ancak ayın ikinci yarısı elinize geçecek. Zaten siz de bu ara giden parayla ilgilenmiyorsunuz, uzun vadeli amacınıza hizmet eden bazı harcamalar size pozitif yatırımlar olarak dönecek, bunu iyi biliyorsunuz.

Bu ay ya bir gelirden fedakarlık söz konusu, yani bir gelir elinizden gidecek ya da uzun süredir ödemekte olduğunuz bir yükümlülükten kurtulacaksınız. Kiminiz de bir malı elden çıkarmaya bakacak. Bunların hepsi belli amaçlara hizmet edecek, kiminiz eve yönelik yatırımlar için bazı kaynakları elden çıkarmaya yöneliyorsunuz, kiminiz de, yeni sayılan bir işe yönelik harcamadan dolayı bazı para çıkışına karşı çıkmıyor.

Aşk durumu nasıl dersem?.. Sevgilisi olan ve evli olan Yaylar düzelttikleri ilişkilerinde mutlular. Hatta sürprizler bekleyebilirler bu aydan itibaren evde. Öte yandan aşk bekleyen kalbi boş Yaylar ne yapabilecek bu ay?. Bu ay sıra dışı aşklara açık yıldızlar, zemini kaygan olan ama sizi çeken bir aykırı enerji birikmesi söz konusu. Seversiniz aykırı şeyleri ama acaba bu ay ihtiyacınız olan bu mudur, bilemem. Ayın 22’inde dost Koça geçen şans yıldızı Jüpiter bakarsınız beklemediğiniz bir yerden bir aşk çıkarır size..
 

Benzer İçerikler

ilkimsu
Cevaplar
1
Görüntüleme
783
nur_nur_nur
nur_nur_nur
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
933
TİTAN
T
Üst