1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize....

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Yay Burcu Aylık Burç Yorumu
  Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Eylül ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Eylül ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak....  < Konu Resmi..>  Yeni ay sizler için tam anlamıyla sezonu açmak demek. Ağustos’un sonu itibariyle yaklaşan yoğunluğu hissetmeye başlamış olmanız muhtemel.
  Evet, Eylül ayı genel olarak okula dönüş, işlerin yoğunlaşması, satışların artması, kampanyaların başlaması ve üretmeye yoğunlaşma ayıdır. Başak burcu döneminin en temel özelliği olan planlama, disiplin ve verimlilik temaları herkesin hayatına daha fazla girmeye başlar. Ancak bu etkiden en fazla faydalanacak olan sizlersiniz.

  Ayın hemen başından itibaren odağınızı kariyerinize ve kişisel prestijiniz ile ilgili konulara çevirmeye ve kararlılıkla ilerlemeye odaklamalısınız. Yeni bir işe girebilir, bir projeye başlayabilir ve bir anda kendinizi gece-gündüz çalışıyorken bulabilirsiniz. Bu temalarda kendinizi akıcı ve doğru ifade edebileceğiniz, parlak bir döneme giriyorsunuz. İkna gücünüz her zamankinden daha iyi olacaktır. Yeter ki planlama ve organize olmaya özen gösterin. Size enerji verecek olan zorluklar, kariyerinizin ve tanınırlığınızın en büyük destekçisi olabilir.

  Doğru kişilerin etrafınızda bulunacağı bu dönemde, başarınız için başka kişilerden destek almayı ihmal etmeyin. Bu destek gerek yetenek, gerek maddi kaynak gerekse de manevi olarak oluşabilir. İşbirliklerinin getireceği bolluğu yaşamınıza almaya özen gösterin. Daha önceki aylarda da bahsettiğim gibi size tahmininizden çok daha fazla fayda sağlayacak olan işbirlikleri ve ortaklıklar için şansınız devam ediyor.

  Ayın hemen başında kariyeriniz ile ilgili, uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu haberler zorlayıcı görünebilir. İlk tepkinizi vermeden önce, sessiz kalıp üzerine düşünmeyi tercih etmelisiniz. Sizler için getireceği yan faydaları değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

  Bu ay, yeni bir eğitime başlamak, yurtdışına çıkmak, yabancılarla ilişkiler geliştirmek de faydanıza olacak bir diğer konu. Zihinsel olarak genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aksiyonlarda bulunmak için değerli bir zaman. Belki de uzun süredir başlamayı arzu ettiğiniz bir hobinize dair başlangıçlar yapıp, hayatı ve insanları keşfetme arzunuzu tatmin edebilirsiniz.

  Ailenizle veya evinizle ilgili bir takım konular bu ay can sıkıcı görünebilir. Aslında ailenizden birilerinin sizi desteğinize ihtiyaç duyması ve sizin sayenizde şifalanması mümkün. Moralinizi bozmayın ve “ne yapabilirim” diye düşünün. Bu ay çözümü getiren siz olabilirsiniz.

  Ayın sonunda beklenmedik bir romantizm havası ortalığı sarabilir. Özellikle bekar Yay’ların çok hoşuna gidecek olan bu etkiler önümüzdeki ayın ilk günlerinde de devam edecek. Bu etkiyi detaylı bir şekilde önümüzdeki ay anlatacağım. Ama şimdiden aşka ve romantizme vakit yaratmayı ihmal etmeyin demek isterim.

  Son olarak, bu ay kapalı kapılar ardında bir hazırlığa da girişiyor olabilirsiniz. Ortalığa açmamanız gereken projeler veya sırlar söz konusu olabilir. Sırf sizi ilgilendiren temalar söz konusu ise dikkat. Bu ay ağzınızı sıkı tutmakta fayda var. Zaten çok beklemeyecek, büyük bir mutlulukla bu gizli kapaklı konular her ne ise herkes ile paylaşacaksınız, ama bu ay olmamalı.
  Başarılarınızın ve enerjinizin yüksek olduğu bir ay diliyorum.
  BURCU VURKAÇ


   
Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum.... Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar! Sizi evden dışarı çıkaracak çok...
 2. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 3. Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

  Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek... Umuyorum ki geçen aylardaki karmaşık dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmalısınız ki iyi...
 4. Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

  Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Balık Burcu Meleklerimize....

  Balık Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Aylık Burç Yorumu Merhametli Duygusal Hayalci Balık Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Yıllardır kurduğu hayalleri gerçek olacakmı acaba...Evli olmayanlar için yeni bir aşk habercisi olabilirmi...Mutluluk kapıda mı? Başarı sağlık ne durumda..... Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüaüp kuyruğuna...
 5. Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Bu konu; Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlar hakkında makyaj yapımı dahil hemen her türlü bilgiyi verdiğimiz bu bölümümüzde, 2012 kasım ayı yay burcu yorumuyla sizlerleyiz... Yay Burcu Bu dönemde kolay para kazanacak, ödemelerinizi kolay yapacak ve borçtan korkmayacaksınız. Eğer yaşınız belli bir...

Sayfayı Paylaş