1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu  Yay Burcu Meleklerimiz bu ayki burcunuzun yorumunu merak ediyorsanız buyrun....Aşk para sağlık durumunuza ne gibi gelişmeler olacak işte sizler için paylaşıyorum....  [​IMG]


  Zıt burcunuz İkizlerde yıldız yığılması iyice arttı bu ay ve siz buna göre girişimler hazır olun derim sevgili Yaylar!

  Sizi evden dışarı çıkaracak çok şeyler olacak bu aydan itibaren. Çevreniz adeta insanla dolacak, yeni ortamlara girmeye başlıyorsunuz. İnsanlarla yüz yüze görüşmeler yoğun bir şekilde başlıyor.

  Girişim zamanı!


  Hedeflerinizi, isteklerinizi koyun ortaya ve girin ortamlara derim. Tabii belli amaçlar çerçevesinde ortamlara girerseniz, kısa sürede çok sürprizli ve keyifli işbirlikleri doğar.


  İkizler yıldızları ve özellikle 11 Haziranda İkizlere girecek olan ve sizin de öz yıldızınız olan şans yıldızı Jüpiter sizin asıl destekçiniz olacak.


  Evet yeni girişimler zamanı ve ayrıca Terazi Satürn düşünürsek, uzun zamandır emek verdiğiniz işleri görücüye çıkarma zamanı. Tanıtım, reklam işleri olanlar için iyi bir zaman. Özellikle ay sonlarından itibaren daha uygun zamanlar başlar ama tüm ayın yıldızları aslında uygun bence. Sadece ayın ilk 10 günü dikkatli gidin derim çünkü 4 Haziranda burcunuzdaki Ay Tutulması ve 5/6 Haziranda İkizlerdeki Venüs Tutulması bazı çalkantılar, planları değiştiren ve belki bozan etkilere sahip olabilir. İlk 10 günü yola ne derler rotasız çıkmayın, ama ondan sonrası yol açık derim sizin için.


  Yaptınız bir işle bu ay göz dolduracak, hatta belki de konuşulacaksınız. Adınızı duyurmanız mümkün kimi Yaylar.


  Size enteresan iş teklifi, işbirliği teklifi gelebilir. Aslında hem tecrübe olarak hazır olduğunuz ama sürpriz olacak bu teklifler size. Kendinizi çabuk adapte edebileceğiniz bu yeni ve heyecan verecek işbirliklerine pek düşünmeden evet deyin derim. Zaten artık kabuğunuza sığmamaya başlıyorsunuz. Eski dönemlerin negatif etkilerini üzerinizden sıyırıp atacak, insanları ataklığınızla şaşırtacaksınız.


  Kimi Yaylar ise, devam eden işlerinde bir tamamlama, bir sonlanmaya yaklaşmış durumda, önlerinde yeni heyecanlar, ellerinde eksi işle sabırsızlanacaklar iyice, çünkü yıldızlar sizi de ön plana atacak, sahne sürecek adeta.

  Tutulmalar nasıl etkiler sizi diye merak ediyorsunuzdur..


  Yayda gerçekleşecek ay tutulması sizi duygusal olarak biraz köşeye sıkıştıran bazı durumlar getirebilir. Bir konuda karar vermek sizi zorlayacak, biraz çaresiz kalacaksınız gibi. ama ertesi günü Venüs tutulması size nasıl bir karar vermeniz gerektiğiniz gösterecek gibi. Yani, anladığım kadarıyla, iyi anlamda, hayır diyemeyeceğiniz bir iş teklifiyle karşılaşacaksınız ama bitmeyen de işler var, bu ikilem zorlasa da, hayır diyemeyeceksiniz. Öte yandan, hayır diyemeyeceğiniz işin de pürüzleri çıkacak gibi. Bunları aşmanız biraz zaman alacak, ama emin olun yeni teklifler, yeni enerjiler size artık yeni kapılardan girmenizin zamanının geldiğini söylüyor.


  İkizler yıldızları size bu yıl uzun seyahatler, yurt dışı gezileri getirebilir. İşbirliklerinin getireceği seyahatler gibi. Kiminiz de, tabi bulunduğunuz kentte bol bol ortamlara gireceksiniz. Yani popülerliğinizin de yükseleceği bir sürece giriyorsunuz. Onu bunu, geçmişi bir kenara bırakacaksınız, keyfinizi yerine getiren girişimler, ortamlarla canlanacaksınız.


  Yayların neden şanslı burç olduğunu gösteren bazı tecrübelere hazır olun derim. İkizlerde bir Jüpiter zayıf konumda sayılır klasik Astrolojide, yani bazı konularda rakiplerinizin zayıf olması adeta sizin bir şansınız sanki. Bunu bu aydan itibaren tecrübe ederek siz de anlarsınız. Ama bu şansınıza güvenerek rahatlığa vurmayın işi derim. Yıldızların getireceği şanslı fırsat kapılarından içeri girin derim ve değerlendirin.


  Kiminiz bu ay bir okulu bitirecek, akabinde işe gireceksiniz.


  İş görüşmeleri var Yaylara. Hem beklemediğiniz kadar güzel, fırsatları da beraberinde getirecek iş görüşmeleri olabilir.


  Kafanızda bir yerleşme planı var, bir yere yerleşmek düşüncesi var sanki. Ancak kiminiz iş vesilesiyle, kiminiz de sanki aşk vesilesiyle gidersiniz bir yerlere.


  Aşka bakarsak, aşk enteresan görünmekte. Aşkta sürpriz bekleyin derim. Aşık olmak zamanı sizin için. Kiminiz bu ay yeni kişi ile tanışacak, bunun için randevu yapacak gibi. Kiminiz var olan veya eski sevgiliyle görüşeceksiniz gibi. Bu sene, bu aydan itibaren Yaylar sürpriz evlilik yapma sırası sizde anlaşılan. Hatta bu ay bazı Yaylar evlilik teklifi alabilir. Enteresan bir ay sizin için.


  Tutulmalar ilişkideki gerçeklerinizle sizi karşılaştıracak gibi. Tutulmaların ve Venüs retrosunun akabinde, var olan ilişki ya ciddi boyut alır ya da biter gibi geliyor bana. ancak bunun için yine de Ağustos ayına kadar olan süreyi opsiyon olarak bırakıyorum sizin için. Aşkta karar vermek, net bir şekilde durumun ortaya çıkması gelecek ay gerçekleşir gibi.
   
Yay Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Yay Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu..Aslan Burcu Meleklerimize...

  Aslan Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Aslan Burcu Meleklerimiz sizin için neler değişecek ne sürprizler olacak merak ediyormusunuz? İşte aşk para sağlık durumunuz ile ilgili gelişmeler için burcunuzun haziran ayı yorumunu sizlerle paylaşıyorum... İkizler burcunda devam eden yıldız yığılması sizin idealler, amaçlar, dostlar, meslektaşlar...
 2. Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum... Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak...
 3. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 4. Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yay Burcu Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Eylül ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Eylül ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Yeni ay sizler için tam anlamıyla sezonu açmak demek. Ağustos’un sonu itibariyle yaklaşan yoğunluğu...
 5. Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Bu konu; Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlar hakkında makyaj yapımı dahil hemen her türlü bilgiyi verdiğimiz bu bölümümüzde, 2012 kasım ayı yay burcu yorumuyla sizlerleyiz... Yay Burcu Bu dönemde kolay para kazanacak, ödemelerinizi kolay yapacak ve borçtan korkmayacaksınız. Eğer yaşınız belli bir...

Sayfayı Paylaş