Yay Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Yay Burcu Ekim ayı Tarot Analizi
yay burcu ekim ayı ekim ayı yay burcu ayi yorumu yorumu
meleklermakani9-3725.jpg
meleklermekani90-2329.jpg
meleklermekani900-6866.jpg

Yay Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Tılsım Dörtlüsü, deneyimlerinizden her şeye rağmen, maddi ya da manevi kazançlar elde ederek çıktığınızın göstergesidir. Bu deneyimler size tamamıyla karakterinizde iz bırak türdendir. Ayrıca, yaşamınızdaki insanlara, ilişkilere ya da direkt olarak paraya karşı bağımlılık geliştirdiğinize de işaret eder. Zaaflarınızı ve yaşamınızı sıkı şekilde kontrol etmek isteğiniz, düzen ve form kazandırma arzunuz, sizi gelişimlere götürebilecek fırsatları kaçırmanıza da neden olabilir.

Ç Kupa Altılısı , Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişkinin ya da yakınlığın yaşanması söz konusu. Bu İlişkinin Güneş’in canlılara karşılıksız verdiği enerji gibi, size enerji ve şevk vereceğini anlatmakta. Vicdanınızı rahatsız etmeyen, masumane ve paylaşıma dayanan bu bağlantı, kişisel gelişiminize katkı edecek. Yaşamda basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini göreceksiniz.

Hayatınıza bir yapılanmanın geleceği bu dönemde, kendi gelişiminizi ve başarılarınızı desteklemek için muhakkak bir oto kontrol mekanizması geliştirmeli ve kendi sınırlarınızı kabul etmelisiniz. Evrensel düzenin getirdiği kısıtlamaların üstesinden, yine size evrenin bahşettiği, akıl, duygu, ruh ve bedensel güçle gelebileceğinizi her zaman hatırlamalısınız. Kişisel olarak kendinizi bütünlenmiş ve huzurlu hissedeceğiniz bir dönem var ufukta.

Bu ayki size sözüm: Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.

Geri