YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Konu, 'Yay Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. Ebruu.5959

Ebruu.5959 Forum Okuru

Ah ben bir senedir uğraşıyorum arkadaşlar gerçekten zor ama ben onda vazgeçilmez bir hal almayı başardım bir yay erkeğiyle birlikte olmak çok çok zor ama size bir ipucu veriyim onun kadar rahat ve relaks davranmassanız kafayı yersiniz biraz kendi haline bırakıp ara ara uzaktan takipte kalın arada siz kaybolun ortalardan merak edip çıldırsın hesap sormaya filan hiç gelemezdi ama baktı ki ben ondan daha umursamaz davranıyorum kendi atağa geçti ben hiçbirşey söylemeden şunu yap bunu yap demeden başladı hesap vermeye ben artık biliyorum ki ona birşeyi yapması için ısrar edersem onu hiç yapmayacak kendi haline bıraktığımda kendiliğinden düzeliyor bunu farkettim bende oğlak burcuyum ve deli kıskanç ve kontrolcüyümdür aslında ama onun sayesinde bu yönlerimi törpüledim üç ay ayrı kaldık çılgına dönmüş bir vaziyette geri döndü ben niye onu özlemiyormuşum ben onu unutmuşmuyum kendileri umursamazlık yaparlar ama karşı taraftan bunu görmek pek hoşlarına gitmez

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Valla yay burcu erkeği candır samimidir içtendir. Bende yay burcuyum sukuneti seven sorumluluk almayı sevmeyen biriyim. Asla yalan konuşmayı sevmem verdiğim sözüde tutarım. Yay burcu erkeği kıskanç olur ama yay kadını kıskanç değildir.

3. Zühretuncay

Zühretuncay Forum Okuru

Yay burcu istedini elde edesiye. Kadar hertürlü oyunu. Dökecektir. We sizi oyle bir inandirır ki gitmeyecegine sonra da. Hic bisi olmamis gibi baskalarina kosar. Bide şu mallığı war. Geri dönecektir çünkü kaybetmeyi sewmiyor. Kısaca. Eger hayatınızda.

Bir yay warsa fazla baglanmayın bn 5 yılımı harcadım onun git gel kararsızlığı yüzünden aklınız warsa unutun. Hesap sorarsaniz yani kısıtlandigini hissettiği an kacacaktir özgürlüğüne çoh düşkün bn burcum yengeç we çok kıskancım. Hayaller kurup geleceği planlamak.

Çok güzel gizemli we uzak durursaniz üstünüze dha çok düşecektir sizden cok arkadaşlarına dha düşkün olursada şaşırmayın. Kısaca ALLAH sabir versin

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63

Vayyy yay burcu kandırıkçımıymış ? Elde ettikten sonra arkasını dönüp gidiyormuymuş ? Hmm Öyleyse üzülmeyin efenim.Kılın arkasından cenaze namazını yeni gelene niyetlenin :D

5. Yay erkegi

Yay erkegi Forum Okuru

Yay erkegi zoru sever zor olduğunuzu anladığınızda koşar takı elde edene kadar ettikten sonra değişir kendi egolarını düşünürler bencil ve yalanda konuşurlar işlerine geldiği gibi davranıp yarını düşünmezler anlık yaşayıp gaddar olurlar bence yay erkeğiyle düzgün bi birliktelik asla olmaz

6. Elizyan

Elizyan Forum Okuru

Dünyada erkekmi yok elin manyak burcuna aşık oluyorsunuz. Koç erkeği başak hem yakışıklı hem zeki hemde çok sadık olurlar. Benim sevgilim başak deliriyorum ona.(yay burcunda olanlar ölsün kadını erkeği farketmez )

7. Başak kadını

Başak kadını Forum Okuru

Kesinlikle yaydan uzak durun Başak kadınları. Önce hoş davranışlarına ikna olursunuz sonra pişman olursunuz. Ailesine düşkün olurlar ikinci planda kalırsınız hep. Ayrılmazlar sülük gibi de yapışırlar. Hep üste çıkacak kavgaları vardır. Hiç haklısın demezler.

8. Başak kadını

Başak kadını Forum Okuru

Ben 8senedir evliyim bir çocuğum var Hale'n düzelecek umuduyla bekliyorum sabrım kalmadı Başak burcu kadını yay erkeğiyle kesinlikle bir arada olmamalı. Lütfen burç uyumuna bakmadan evlenmeyin. Ölsede aşkından numara yapıyordur. Bizzat yaşadım sizde yaşayarak öğrenmek istiyorsanız buyurun evlenin Birdaha evlenirsem boğa yada kesinlikle oğlak erkeği olmalı

YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Tuğba Özerk, Çeşme'de Düzenlenen Plaj Partisine Katılmadan Önce 'West' ve 'Max' İsimli İki Yunusla Yüzdü. Tuğba Özerk, ÇEŞME'DE DÜZENLENEN PLAJ PARTİSİNE KATILMADAN ÖNCE 'WEST' VE 'MAX' İSİMLİ İKİ YUNUSLA YÜZDÜ. Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu'dan boşanan Özerk, "Yunuslar kadar özgürüm" dedi. Müzik sektörünün durumunun kötü olduğunu, batalıkta çırpınarak 11 yaşından bu yana bir...
  2. İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

ikizler erkeğini aşık etmenin yolları ikizler burcu erkeğini aşık etmenin yolları nasıl etkilerim burcu erkeği nasıl olur ederim Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz... Buyrun kızlar İKizler burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları :tik: Çok yönlü olan bu...
  3. Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Hoşlandığınız erkeğin burcu Koç ve siz ona nasıl davaranmanız gerekdiğini bilmiyormusunuz buyrun o zaman kızlar :ehi: Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın...
  4. Terazi Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Edin

Terazi Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Edin

terazi burcu erkeği nasıl elde edilir terazi erkeğini nasıl elde ederim erkeği aşık edilir erkeğini aşık ederim burcu edebilirim Terazi burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız onunda size aşık olması için yapmanız gerekenleri birde burdan okuyun melekler :tik: Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz...
  5. sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim bir kız var ama bana sürekli seni bir kardeş gibi görüyorum aramızda birşey olamaz diyor oysa ben ona deliler gibi aşığım aklımdan gece gündüz hiç çıkmıyor o böyle dedikçe kendimi daha çok kötü hissediyorum nolur bana yardım edin onu kendime nasıl aşık edebilirim neler yapıp dikkatini çekebilirim onsuz bir hayatı düşünemiyorum o benim herşeyim

Sayfayı Paylaş