Yay Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Yay Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
tarot aşk açılımı
Yay Burcu & Tarot
Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..
Sevgili Yay meleği Büyücü kartı olayları etkin olarak ele alacağınızı gösterir. Enerjimizi doğru kullanarak hedeflerimizi başarıyla sonlandırabiliriz. Aşk yaşamınızda büyük bir çekim yaşayabilirsiniz.

Siz de duygularınızı gösterin. İnandıklarınızı yapın ve yaşayın . İşlerinizin üstesinden kolayca geleceğinizi göreceksiniz.

Süper bir kart daha sanki misara konacaksınız. . Piyango gibi bir şans oyununu deneyin derim. Çok şanslısınız bu dönem .
Öyle bir ortam olacak ki buradaki Sevgi dolu hava güzel fikir alışverişleri yaratacak size.

Aşkı olmayan sevgili melekler bu dönem sizin içinde süper uygun bir dönem. Tabiki bu yeni aşk için sizinde kendinize fırsat cemreniz gerekiyor. Bu ilişkinin daha yerinde olması için geçmişte yapmış olduğunuz hataların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın.

Sevgili yay meleği Mahkeme yada , adli bir olayla karşılaşabilirsiniz. Lehte verilecek bu adil bir karar. Bunun yanında bu kart Adil kurulan ya da işleyen bir ortaklık, birliktelikte olabilir.. Yani samimiyetle sıkılacak iki elinde sesi olabilir.

İnşallah bu dönem size dengeli bir hayatı sunar.
Bu dönem zekanızda oldukça etkileyici. Sözlerinize itibar edip anlaşma yapmak isteybilir insanlar.

Siz olayları neden sonuç ilişkisi ile kavrayın. Bir karara varmanız için olayları tüm yönleriyle ele almalı, doğru yöntemi bulup o yönde davranmalısınız. . Hedefleriniz ve planlarınız üzerindeki uyumlara sizde şaşıracaksınız.


Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:
 
Üst