Yaz ayları için günlük rahat elbise modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yaz ayları için günlük rahat elbise modelleri
Elbise modelleri her bayanın elbise dolabının demirbaş bir giysisidir. Elbise modelleri sezonuna göre farklı renk, desen ve modeller ile yeni koleksiyonlar da mutlaka yerini alan bir üründür.

Her ne kadar kış ayların da elbise modellerine çok fazla rağbet edilmese de yaz ayların da birçok bayan günlük hayatların da mutlaka elbise modellerini tercih eder.

İnce ve serin tutan kumaşlardan tasarlanan yazlık günlük elbise modelleri arasından sizlere bu konumuz da uzun yazlık elbise modelleri ile ilgili yeni sezondan seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz.

Uzun elbise modelleri, askılı uzun elbise modelleri, straplez uzun elbise modelleri, penye elbise modelleri, desenli elbise modelleri, şifon uzun elbise modelleri gibi tasarımlardan oluşuyor. Düz renklerden oluştuğu kadar özellikle çiçekli elbise modelleri bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasın da yer alıyor.

Yaz sıcağın da hem şık hem de rahat bir giysi giymek için uzun elbise modellerini mutlaka elbise dolabınız da bulundurmanız da fayda olacaktır. Her sene modası asla geçmeyen ve mutlaka yeni sezon koleksiyon da yerini alan uzun elbise modelleri ile ilgili görseller sizlerle...

26b01ae919c70ed95b127e43ad7cdb85.JPG
30_d.JPG
2016-yazlik-elbise-modelleri-4.JPG
Çiçek-Desenli-Uzun-Elbise.JPG
günlük-şık-yazlık-elbise-modelleri.JPG
Rahat-Yazlık-Elbise-Modelleri.JPG
Uzun-Desenli-Defacto-Yazlık-Elbise-Modeli.JPG
yazlik-cicek-desenli-uzun-elbise-modeli-2016-2017.JPG
Yazlık-Uzun-Elbise-Modelleri1.JPG
Yazlık-uzun-günlük-elbise-modelleri-5.JPG

Bu konular da ilginizi çekebilir

Uzun elbiseler için aksesuar seçimi

Uzun etek ve kombinleri

uzun elbise modelleri gayet hoşda bende giymeyi çok beceremiyorum ayağıma dolanıyor özellikle merdiven inip çıkarken zorluk çekiyorum uzun boylu ve zayıf bayanlara çok yakışıyor yazın da çok kullanışlı ve rahat olduğundan da eminim modellerde çok hoşlarmış;)

Geri