Yaz bakımı ayaklarınıza geldi

M

Misafir

Forum Okuru
Yaz bakımı ayaklarınıza geldi
yaz ayak bakımı, ürünleri, hakkında bilgi, salon ayak bakım ve dahası burada arkadaşlar.
Bu yaz için cildiniz, saçınız, gardrobunuz tamam, peki ya ayaklarınız Melek'ler? Dert etmeyin, çünkü biz yaz bakımını ayaklarınıza kadar getirdik Melek'ler.


Salon Ayak Bakım Serisi!

SALON HYDRATING FOOT CREME – Nemlendirici Ayak Kremi
Botanik nemlendiriciler içeren zengin formülü ile kurumuş ve yıpranmış ayakları yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Deniz Mineralleri, Aloe Vera ve Chamomile Özleri ile ayakları rahatlatmayı, yenilemeyi ve nemlendirmeyi destekler. Ayaklara uzun süreli bir yumuşaklık, rahatlık sağlamaya ve nasır oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

SALON ULTRA SMOOTHING FOOT SCRUB – Pürüzsüzleştirici Ayak Peelingi
Ölü Deniz Tuzu ile zenginleştirilmiş formülü ve içeriğindeki Deniz Mineralleri ve Doğal Özler ile ayaklardaki kurumuş, sertleşmiş, kötü görünüme neden olan ölü deriyi söküp atmaya yardımcı olur. Ayakları yumuşatarak rahatlatmayı destekler. Sonrasında uygulayacağınız ayak kreminin daha iyi nüfuz etmesini destekler.


SALON INTENSIVE CALLUS REMOVER – Hızlı Nasır ve Ölü Deri Giderici Jel
Deniz Minarelleri, Doğal Özler ve Ölü Deniz Tuzu içeren formülü ile deriye hızla nüfuz etmeye, ayaklardaki kalınlaşmış ve nasırlaşmış deriyi yumuşatmaya ve söküp atmaya yardımcı olur. Ayakları pürüzsüzleştirmeyi, yenilemeyi ve rahatlatmayı desteklerken daha bakımlı, daha rahat ve yumuşak ayaklara sahip olmanıza yardımcı olur.

Salon Ayak bakım serisi sadece 39 TL
 

Benzer İçerikler

ßeLeN
Cevaplar
0
Görüntüleme
864
ßeLeN
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
makber
makber
PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
3K
betül mendeş
B
Üst