1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben Yaz doğum kontrol hapı kullanıyorum ama adetim kullandığımdan günden beri düzensiz iki güne bir leke görüyorum ve normal adet görmedim yani lekeler haricinde adet yok. Acaba bu yaz doğum kontrol hapını nasıl kullanacam, kullanan varsa bana bilgi versin!

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları isimleri doğum kontrol hapı isimleri hormon ilaçları kadın hapları düşük yaptıran mide ilacı Doğum kontrol hapları ya da bilimsel adıyla oral kontraseptifler (OK) tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve ucuz. basit ve oldukça yüksek etkili ilaçlardır. İçinde hormon olduğunun bilinmesi kadın sağlığı açısından son derece yararlı olduğu bilinen bu ilaç grubu hakkında pekçok...
  2. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  3. Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

doğum kontrol hapı kullananlar yasmin doğum kontrol hapı kullananların paylaşım alanı yasmin kullananlar Meleklerim bu gün doğum kontrol hapı kullanmaya başlıyorum.Siz de kullanıyorsanız burdan doğum konrol haplarıyla ilgili her şeyi öğrenebilir ayrıca kendi bildiklerinizi ,kullandığınız markaları yazıp diğer hanımlara yol gösterebilirsiniz. Doğum Kontrol Hapı Nedir? Kadın vücudunda doğal...
  4. Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat !

Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat !

Bu konu; Diane 35 Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Dikkat haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az önce yayınlanan bir habere göre Fransa'da Diane 35 kullanan 4 kadın ölmüş. Doğum kontrol hapı olan Diane 35 aynı zamanda sivilce ve kist tedavisi için de kullanılıyordu. Yapılan açıklamaya göre bu hap doğum kontrolü için kullanılmamalıymış. İşte haberin ayrıntıları......
  5. Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

Doğum kontrol hapı kullananlar hamile kalırmı?

doğum kontrol hapıyla hamilelik olurmu,doğum kontrolhapıyla hamile kalmak mümkünmü,doğum kontrol hapıyla gebelik belirtileri,doğum kontrol hapı ve hamilelik hakkında bilgiler Doğum kontrol hapları, kadınların vücudunda bulunan strojen ve progesteron yani bu iki hormonunda içeriği olan, gebeliğinizin gerçekleşmemesini sağlayan bir hap çeşitidir. Yumurtalıkların yumurta üretimini, rahim...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş