Yaz Düğünü Önerileri Bizden..Evleneceklere....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Yaz Düğünü Önerileri Bizden..Evleneceklere....
Yaz Düğünü Önerileri
Yaz Düğünü İçin ÖnerilerEvleneceksiniz ve telaşlar aldı başını yürüdü...İki ayağınız bir papuca girmesin işte düğününüz için bazı öneriler sunuyoruz sizlere...Yazın düğün yapacak olanlar düğününüzü bunları okumadan yapmayın....İşte Kır Düğünü yapmak isteyenlere de önerilerimiz var..evlilik-17c.jpgYaz düğünü hayali kuruyordunuz ve hayalinizin gerçekleşmesine sayılı günler kaldı… Düğünde, hem siz hem eşiniz hem de davetlilerin rahat ve mutlu olması için önerilerimize göz atın!

Yazın doğanın yeşermesiyle beraber sinekler ve küçük haşereler de ortaya çıkmaya başlar. Özellikle kısa bir gelinlik modeli tercih ediyorsanız haşereler biraz can sıkıcı olabilir. Bu yüzden mutlaka yanınıza sinek kovar ürünlerden alın ve hem bacaklarınıza hem de kollarınıza bolca uygulayın.


Gelin adayıysanız mutlaka yanınıza bir babet alın. Hem daha rahat dans edebilmek hem de sıcakta rahatça dolaşabilmek için hayat kurtarıcı bir önlem olacaktır.

Damat adayıysanız, mutlaka yedek bir gömlek bulundurun. Misafirlerle öpüşüp bol bol dans ettikten sonr
a değiştirme ihtiyacı duyacaksınız.

Düğünden 3 gün önce yakın arkadaşlarından birini mekânın havalandırması ve yemeklerin kontrolü için görevlendirin. Böylece düğün güneşin tam tepede olduğu saatlerde ve açık havada gerçekleşecekse tenteler yardımıyla gölgelik alanlar oluşturulabilir.

Yaşlı davetlilerinizi mutlaka gölge bir masaya oturtun ve masalarına yelpaze koyun. Garsonlardan da bol bol su servisi yapmalarını rica edebilirsiniz.

Yanınızda mutlaka bir acil durum çantası olsun. Gerekli ilaçlardan yedek çoraba, iğne iplikten makyaj malzemesine ihtiyacınız olabilecek her şey bu çantada bulunsun.

Düğününüz yemekli olacaksa yaza uygun hafif menüleri tercih edin.Su ve meşrubat servisine ağırlık verin.

Damat adayları o gün mutlaka yüzleri için su bazlı bir ürün kullansınlar. Hem yeni tıraş olmuş bir cilt, hem sıcak hava, hem de tüm davetlilerle öpüşme ciltlerinde yanmaya sebep olabilir. Bu durumda su bazlı bir ürün ciltlerini oldukça ferahlatacaktır.

Gelin adayıysanız ve düğün akşamüzerine uzayacaksa hafif bir şal alın. Böylece terledikten sonra çıkan akşamüstü serinliği üşütmenize sebep olmaz.

Kır düğünü yapıyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu bir ayakkabı tercih ettiyseniz daha rahat dolaşabilmek için topuk koruyucu ürünlerden kullanabilirsiniz.
 
Üst