Yaz için ayak bakım peelingi tavsiyesi var mı ?

I

istyrm

Forum Okuru
Yaz için ayak bakım peelingi tavsiyesi var mı ?
Yaz için ayak bakım peelingi tavsiyesi var mı ? Kızlar yaz geldi ayaklarımda sıkıntılar pullanmalar var ayak bakımı için bana tavsiye edebileceğiniz kullandığınız ve memnun olduğunuz bir peeling var mı teşekkür ediyorumm

Ben ayak peelingi olarak Shui Tu Silky Foot Ayak Maskesi kullanıyorum. Doğal bitkisel özlerle ayaktaki ölü deri hücreleri temizliyor.Ayrıca nasır varsa ayağınızda nasırıda yumuşatıyor. Bu ürün kullanıldıktan 5 ila 25 gün arasında ayak derisi soyulmaya başlıyor.Sonuç harika tertemiz pürüzsüz ayaklar.

Öncelikle bilgiler için çok teşekkür ediyorum fiyat durumu nedir nereden almam gerekiyor. Bir de kullanımında dikkat edeceğim birşey var mı anlatırsanız sevinirim. tşk

Rica ederim fiyatı 40 küsür . İnternet üzerinden bu ürünü tedarik edebilirsiniz. Ürünün üzerinde nasıl kullanılması gerektiği dikkat edilmesi gereken hususlar hakkın da bilgiler mevcut. Her iki ayağa ürün paketinden çıkan patikleri giyiyorsunuz .Ürünün deriye iyi işlemesi için üzerine de normal çorap giyiyorsunuz .45-60 dk sonra ayaklarınızdan ürünü çıkarıp yıkıyorsunuz. 5 ila 25 gün de ölü deri temizlenecektr. Ayaklarınızda soyulma başlarsa sakın siz soymaya çalışmayın. Kendiliğinden dökülüyor zaten.

Geri