1. mavilicadi

mavilicadi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaz için güzel bir elbise

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında mavilicadi tarafından paylaşıldı.

Görüntü0567.jpg Görüntü0566.jpg Görüntü0568.jpg boydan elbise,42 beden,altı geniş kesim kızlar :)... tek bir kere giydim ve satmak istiyorum.. fiyatı 45tl kargo karşı tarafa ait... alacak olanlar mesaj atarsa görüşebiliriz.. selamlar

yaz için güzel bir elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...

Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...

aşka dair yazılmış en güzel yazılar aşk üzerine yazılmış yazılar kadınlar için sözler resim altına yazılan güzel sözler fotoların altına yazılan Bir kadin güçlü oldugu zaman (veya kadin gibi davranmadigi zaman)etrafindaki erkeklerin kendilerini yeterince erkek hissetmemelerine sebep olur. Bunu ortaokul yillarimda matematikten 10aldigimda siniftaki erkeklerin bana içten içe hayiflandiklarini...
  2. Selülitsiz bir yaz için

Selülitsiz bir yaz için

Selülitsiz bir yaz geçirmek için harekete geçin. SOĞUK SU VE KESE EN ETKİLİ SELÜLİT SAVAŞÇISI Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermotoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Neslihan Şendur, selülitle mücadelede 2008 stratejilerini anlattı: Bütün kadınlar bir gün mutlaka selülitli mi olacak? Selülit, kadınların yüzde 85-90'ında görülüyor ama herkeste görülmüyor. Bazı kişilerde...
  3. Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

kız çocuk elbise modelleri kız çocuğu elbiseleri çocukları için elbise modelleri çocuk elbiseleri çocuğu
  4. güzel bir elbise kombinasyonu

güzel bir elbise kombinasyonu

elbise kombinasyonları elbise kombinasyonu günlük kıyafet kombinasyonları güzel kıyafet modelleri farklı kombinasyonlar Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Sayfayı Paylaş