Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013
Bu sayfa; Yaz Sezonu Makyaj Modası 2013 hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, yaz sezonunun açılmasıyla birlikte kıyafetlerimizde de cıvıl cıvıl renkler hakim olmaya başladı. Yaz sezonu renkleri kıyafetlerimizde olduğu kadar makyaj renklerimizi de etkiliyor. Yaz makyajında daha doğal ve açık renklerin seçilmesi daha iyi bir görüntü veriyor. Bununla birlikte her sezonun moda renkleri de var. İşte bu yaz sezonunun makyajda trendi renkleri...2013 İlkbahar yaz sezonu giyimde olduğu gibi, makyajda da kendi trendleriyle bizlere merhaba dedi. Geçen sezondan kalan ve uzun yıllar geçmeyecek olan BB ve CC kremler bu yazda işimizi çok kolaylaştıracak. Pratik kullanımı ve cilde kattığı nem ve parlaklık sayesinde yazın sıcağında fondoten kullanmaya gerek kalmayacak gibi duruyor.
Allıklarda ise doğal pembeler ve şeftali renklerini görüyoruz.


GÖZLERİMİZ ÖN PLANDA!

2013 Yaz Makyaj Modasında gözler ön plana çıkıyor. Metalik yada mat neon tonlar, turuncu, mint yeşili, sarı renkler ön planda olacak.


DUDAKLAR PARLAK VE BELİRSİZ!

2013 Yaz Makyaj Modasında dudaklarda transparan rujlar ve lip glosslar kullanılacak. Göz makyajını yoğun yapmayı sevmeyen bayanlar ise, 2013 yazının moda rengi fuşya, mercan ve şeftali tonlarını kullanarak dudaklarına belirginlik katabilirler.

Tırnaklar ise alışılagelmişin dışında neon renklerle, desenlerle süslü olacak. Moda haftasında gördüğümüz kuru kafa modelleri, geometrik şekiller bronz teninizle muhteşem bir uyum sağlayacak.
 
Üst