YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

kızlar huuuuu ben geldim neyapıyosunuz bakayım nerde kızlar listeler ya gülüm bacım eminim çok çabuk kilo verceksin aynı dert bende de vatdı küçükken 10 kğ vermiştim lisedeydim küçükken dediğiğm yani inan çok zor oluyor bacım allah yardımcın olsun canım kızlar salmayın bakem kendinizi haydin canlanın azıcık

......AD...................BOY...............KİL O.............HEDEF.................VERİLEN
ebraryksl.................1.60.................58. ...................52..........................2
AuSSie-Angel...........1.69................67.2......... .........60..................4.800g

HeRCai...................1.70................-.......................60...................2
LAMİYA....................1.60..............75.2. ...................65.....................1.5
hurhur....................1.65...............106.. ...................90.....................12
Arıza......................1.60..............57.5. ...................50......................-
Şura.......................1.60................62. ...................58.....................-
Orkide....................1.65................70.. ..................60......................3
Şevval....................1.60................84.. ...................65......................-
Hayal.....................1.65................82.5 ....................55...................1.5
elisev.....................1.63.................69 ...................60.....................10

......AD...................BOY...............KİL O.............HEDEF.................VERİLEN
ebraryksl.................1.60.................58. ...................52..........................2
AuSSie-Angel...........1.69................67......... .........60..................5g
HeRCai...................1.70................-.......................60...................2

LAMİYA....................1.60..............75.2. ...................65.....................1.5
hurhur....................1.65...............106.. ...................90.....................12
Arıza......................1.60..............57.5. ...................50......................-
Şura.......................1.60................62. ...................58.....................-
Orkide....................1.65................70.. ..................60......................3
Şevval....................1.60................84.. ...................65......................-
Hayal.....................1.65................82.5 ....................55...................1.5
elisev.....................1.63.................69 ...................60.....................10

net 67 kg gelmekteyim melekler... dişlerime teller takıldı bundan sonra benden daha yuksek performanslar bekleyin meleklerim :D

diş tellerim takılalı yani son 7 saatir bişi yiyeemedim denedim miğdem almadı boyle giderse egerrr ben yaz gelmeden fit bir bayan olacagım.. :D
Yaşasın hahaha :D

AuSSie-Angel...........1.69................67......... .........60..................5g

net 67 kg gelmekteyim melekler... dişlerime teller takıldı bundan sonra benden daha yuksek performanslar bekleyin meleklerim :D

diş tellerim takılalı yani son 7 saatir bişi yiyeemedim denedim miğdem almadı boyle giderse egerrr ben yaz gelmeden fit bir bayan olacagım.. :D
Yaşasın hahaha :D
kız akıllı fit olcam die eks olmada ben bilirim o dönemleri bol sıvı al canım toplayamıyossın kendini kıyamam sana ben

kız akıllı fit olcam die eks olmada ben bilirim o dönemleri bol sıvı al canım toplayamıyossın kendini kıyamam sana ben
Çok doğru söledin canım... eks olabilrim.... Beni anlayan birinin olması ne güzel.. sana bişi sorcam bu teller varken hep bolee agrıyacaklarmı ??? dişlerimi basamıyorum acıyor :(

Canım senin sağlıgın nasıl ??? umarım hersey yolundadır ....

selam kızlar bugunku yedıgım seylerı yazıyorum
sabah....yarım pogaca....
ara ogunde bıtane elma.....4adet bıskuvi..
oglen bısey yıyemedım kızlar maalesef doktora gıttım ve ogunum atladı ama dıyet bıskuvıler sagolsun tok tuttu....
aksam.....bı tabak corba..bır tabak ıspanak yemegı....
bıraz öncede bıtane muz ve bıtane elma yedım...
tartılmayıda unuttum maaleseffffffffff cok canım sıkıldı yaaa enkısa zamanda tartılmam gerekkk hepınıze sevgıler melekler gorusuruz

(4.gün)

kahvaltı;
1fincan form çayı, 1 parça beyaz peynir, domates,2 dilim k.ekmeği

ara;
1 elma

öğle; (aslında arada diyebiliriz)
4 tane diyet bisküvi

ara;
1dilim k. ekmeği, domates

akşam;
yoğurt, haşlanmış patates

ara ;
puding,çekirdek:shootout:

NOT;2lt su içtim
ve 20 dk. plates, 40 dk. yürüyüş yaptım

geçmiş olsun gül bence yeni olduğundan zorlanıyosun alışırsın merak etme,
tatlı cadım bence bian önce tartıl çünkü kilo veriyosanda bilmiyceksin ve daha sonrada veremiyosun diyceksin,
orkide sende iyi gidiyosun
bak hercaiyi yakalarsam dövücem kaçtı...

Geri