YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

benide eklermisiniz 10 gün oldu yeni gördüm...boyum 1.60 kilom 63 hedefim 54 .yaza girmeden vermem lazım kızım 2 yaşında hala uğraşıyorum şu kilolarla iradesiz olunca insan...

......AD...................BOY...............KİL O.............HEDEF.................VERİLEN
ebraryksl.................1.60.................58. ..................52......................2
AuSSie_Angel...........1.69................65,5......... ........60....................6,5g
LAMİYA...................1.60...............74.3. ..................65.....................2.4
hurhur....................1.65...............102.. ................90........................16
Arıza......................1.60...............56,0 ..................52......................-1,7
Şura.......................1.60................61. ..................58.....................-1
Orkide....................1.65................69.. .................60........................4
Şevval....................1.60................82.. ..................65........................2
Hayal.....................1.65................72.. ..................55......................11
elisev....................1.63.................67. ...................60.......................12
tatlı cadım..............1.65.................73.5...... .............65..........:first:.....2.7
BLOODSUCKER............1.74.................59.5...................57........ ............1.5
GaMzE;_18 .............1.60..................59.......................54..........................1
tubish13................1.60.................63.....................54........................-

Ekledim tubishcim seni:)

Kızlar bu arada ben 2 kilo daha vermiş bulunuyorum :)

......AD...................BOY...............KİL O.............HEDEF.................VERİLEN
ebraryksl.................1.60.................58. ..................52......................2
AuSSie-Angel............1.69................65,5......... ........60....................6,5g
LAMİYA...................1.60...............74.3. ..................65.....................2.4
hurhur....................1.65...............102.. ................90........................16
Arıza......................1.60...............56,0 ..................52......................-1,7
Şura.......................1.60................61. ..................58.....................-1
Orkide....................1.65................69.. .................60........................4
Şevval....................1.60................82.. ..................65........................2
Hayal.....................1.65................72.. ..................55......................11
elisev....................1.63.................67. ...................60.......................12
tatlı cadım..............1.65.................73.5...... .............65..........:first:.....2.7
BLOODSUCKER............1.74.................59.5...................57........ ............1.5
GaMzE;_18 .............1.60..................59............. .......54.....................1
tubişh13.............................1.60..................................63...................................54............................-
harikasın hayal maşallah sana

Son düzenleme:
header-6278.jpg

Canım hap bu ismi yok valla :DGördüğün gibi.

SEn attara Meksika biberi hapı de yeter :)

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle beraberim inşallah.. diyete full devam ne aldım nede verdim cunku bir ozen gostermedim ama bundan sonraa fulllll hızz devam.. doktoruma danıstım bende zayıflama hapı kullancam .... inşallah bir sorun olmaz bende cunku ben baska haplarda kullanıyorum saglıgım için hayırlısı allahtan... bu kadar gezmeden sonra sıkı bir diyet ve spor beni yola getircek yaza ne kaldı heryer yazlık kıyafetlerle dolu fakat ben hedefime ulasamadım bile...
bugun bir ankete katıldım ve sonucunda bana kitap hediy etttiler.. kitabın konusu gobek yaglarının erimesi .. okuyacagım inşallah işe yarar bi şeyler vardır...
herkese güzel gunler diliyorum yarın gorusmek üzere :D

hayal çok teşekkür ederim sana bende kullanmak istiyorum fakat bir hafta 10 güne kadar memlekete gidicez orda çok da ilgilenemem kesin ama almayı çok istiyorum belki gelince ama bakalım allahtan hayırlısı seni çok kıskandım doğrusu maşallah sana nazar değmesin...ilgine çok teşekkür ederim.

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle beraberim inşallah.. diyete full devam ne aldım nede verdim cunku bir ozen gostermedim ama bundan sonraa fulllll hızz devam.. doktoruma danıstım bende zayıflama hapı kullancam .... inşallah bir sorun olmaz bende cunku ben baska haplarda kullanıyorum saglıgım için hayırlısı allahtan... bu kadar gezmeden sonra sıkı bir diyet ve spor beni yola getircek yaza ne kaldı heryer yazlık kıyafetlerle dolu fakat ben hedefime ulasamadım bile...
bugun bir ankete katıldım ve sonucunda bana kitap hediy etttiler.. kitabın konusu gobek yaglarının erimesi .. okuyacagım inşallah işe yarar bi şeyler vardır...
herkese güzel gunler diliyorum yarın gorusmek üzere :D
hoş geldin canım
ben diyette değilim malesef heves kalmadı ama hayalin kullandığı bu haptan almayı çok istiyorum oda tavsiye etti .biliyosun bende kilo vermek daha bi zor onu kullanmak istiyorum ama malesf 1 ay sonrayı beklemem gerekicek istanbulda olmıycam çünkü hakkımızda hayırlısı bakalım...

hoş geldin canım
ben diyette değilim malesef heves kalmadı ama hayalin kullandığı bu haptan almayı çok istiyorum oda tavsiye etti .biliyosun bende kilo vermek daha bi zor onu kullanmak istiyorum ama malesf 1 ay sonrayı beklemem gerekicek istanbulda olmıycam çünkü hakkımızda hayırlısı bakalım...
Dediğin gibi cnm hakkında hayırlısı olsun.. İnsan evinden uzak olunca düzenli hayatı olamıyor.. inşallah donusunde alırsın ve hemen kilolardan kurtulursun
bende düzenli yürüyse basladım inşallah bu sabahla beraber...
Hergun yurumeyi düşünüyorum ...
kilo vermedimson zamanlarda ama beden olarak iinceldim cunku pantolonlarım daha rahat suan uzerime maşaşahh

canım o ilacı kullanan cok ve memnun olanda cok sadece mideye dikkat :)

hoş geldin canım

Canım en kısa zamanda görüşmek dileğiyle umarım döndüğünde bende olduğu gibi sende de işe yarar bu hap :):humble:

Geri