YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

nerdesin sen yaa ben seni çok merak ediyodum şükür kavuşturana
senin adına ne kadar mutlu oldum anlatamam 60lı hanelere düştün yani ne güzel beni sorma geriledimde ilerlemedimseninle en son görüştüğümüzde 72 idim şimdi 76 yaa çok sinir bu durum ama çarem yok daha dikkatli bi şekilde pazartesi listemle geliyorum senide listeye ekliyorum hemen
selam canım.sevinmene bende sevindim:dil:inş sen daha çok verirsin birz toparlan kendine gel başaracam de ve başar emin ol veriyo insan ben acaba 70 altına düşermiyim diyordum ama düşüyor insan yeter ki aazimli ol yeme ne olur açlık hissedilmeden zayıflan mıyor bunu öğrendim...allah yardımcımız olsun inş.hepimiz yaza zayıf girereiz..:)

selam canım.sevinmene bende sevindim:dil:inş sen daha çok verirsin birz toparlan kendine gel başaracam de ve başar emin ol veriyo insan ben acaba 70 altına düşermiyim diyordum ama düşüyor insan yeter ki aazimli ol yeme ne olur açlık hissedilmeden zayıflan mıyor bunu öğrendim...allah yardımcımız olsun inş.hepimiz yaza zayıf girereiz..:)
çok haklısın canım yaa bende zaten iki gündür başladım
harika gidiyo ayrılma sakın burdan seni daha sık görmek istiyorum
yaza zayıf girmeye bende kararlıyım..

(2.gün)

kahvaltı;
1 bardak açık çay,1dilim k.ekmeği, 1parça b.peynir, domates,maydonoz

ara;
3 kuru kayısı

öğle;
1 kase çorba, 1dilim k.ekmeği

ara;
yarım kase haşlanmış mısır,1bardak açık çay

akşam;
fırında tavuk(1baget),kıymalı makarna,yoğurt,salata

ara;
yarım portakal

NOT;
2.5lt su,içtim malesef bu gün spor yok:)

Ben tüm gün bişi yemedim... Hastaydım bugün ve ben hastayken bişicikler yiyemem az evvel sadece annemin zoru illeee 1 bardak ayran içtim... .... yemek yeemedim ama bol bol su içtim... bakalım yarın ne yapcam... Ayrıyetten meleklerim bn persembe gunu dişlerime tel taktırcam ve inşallah teller iştahımı keserde az yerim ve bu sayede zayıfarım....

Ben tüm gün bişi yemedim... Hastaydım bugün ve ben hastayken bişicikler yiyemem az evvel sadece annemin zoru illeee 1 bardak ayran içtim... .... yemek yeemedim ama bol bol su içtim... bakalım yarın ne yapcam... Ayrıyetten meleklerim bn persembe gunu dişlerime tel taktırcam ve inşallah teller iştahımı keserde az yerim ve bu sayede zayıfarım....
geçmiş olsun canım çok üzüldüm tez zamanda iyi ol inşallah ama sakın tamamen yemeni kesme zorda olsa vitaminsiz kalma...

a04b5f184a901up4tj1.gif

zayıflayan ve zayıflama yolunda olan tüm arkadaşlara...

canlarım ben 1hafta diyete ara vermek zorundayım daha doğrusu zorundaymışımama girer yine neler oluyor bakarım herzaman yanınızdayım melişlerim öptüm hepinizi orkidem papatyam teşekkür ederim canımıniçi beni destekleyen yazın için ayrıca bana akılda verecn fikirde canım bizburada neden b,irbirimize esteğiz verdiğin destek ve moral için teşekkür ettim

Geri