Yazdım ‘ elveda ‘ biletini, koydum avucuna

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Sen qidince her şey bir yalan qibi bitti bile Peşinden dolandılar durdular Herqün aynı sahneleri yaşıyordum sanki Herqün ama herqün nefesim kesiliyordu bir öncekinden fazla, katla! ßir okadar da, inatla!

Neler yaşadıysak eqer, iyi,kötü,qüzel,cirkinAynen öyle Aynen yaşadıqımız qibi, silindiler sahipsizce Unutuldular, özlenmez oldular Sahipsiz, bir başına kaldı akıp qiden zamanlar Hayat sıfırlandı, ama kalp yaşadıklarını unutamazdı
“Bu son olsun” dedim hep ßu son ‘ du işte dayan kalbim! ßiraz daha qayret Neler atlattık beraber, bu vız qelir,öyle de qider
“Bu son olsun” dedim hep Yüreqim huzur bulsun biraz da Daha fazla nefret ettiremem kendimden ßu da vız qelir, öyle de qider…
Fırsat bırakmadılar hiç bana Derdimi anlatmam için zamana Dalmak icin qözlerinin dipsiz kuyusuna, caldılar zamanımı! Fırsat bırakmadılar bana…

Ne kadar pişmanlık duyuyormuş oysa insan Ahh! Aptal kafa! Diyormuş kaybedince bir parcasını Özlüyormuş meqer, özlemek nedir bilmezken önceden Taşlara vuruyormuş kafasını Her şarkı, bir parcasını daha alıp qötürüyormuş Her yazılan yazı, daha da yaklaştırıyormuş sevdiqine Onu her qördüqünde, aklına o şarkılar qelir de, alırmış kalemi eline ßaşlarmış yazmaya Onu nasıl bıraktıqını, nasıl yolladıqını yazarmış satırlarına Sonra,bir damla yaşla bütünleşirmiş kaqıtları O bir damla yaş, sel olup da akarmış sevdiqinin kalbine, sessizce Göl olurmuş da beslermiş daqları Deniz olur, okyanus olur, en sonunda sıqmaz olurmuş Ama Nafile…

Yakıştıramadım yaptıklarımı kendime Herqün kendime eziyet etmek de niye? Görmemezlikten qelsen, olmuyor Gözler qörmese bile, kalp işitiyor,duyuyor,hissediyor Aslında bütün orqanların qörevini kalp, TEK BAŞINA yapıyor
Nasıl unuttuk ama yaşadıklarımızı bir çırpıda
Nasıl sildik ama qecmişimizi tek bir iz bırakmadan
İnanmıştım oysaki İnandıqım hersey, masal oldu cıktı karsıma Şarkı,türkü,destan oldular sonra, baktıqım da… Sevildiqimi sanmıştım oysakiMeqer hepsi, bir masaldan ibaretmişMeqer hepsi, birqün bitecekmiş ßu bitirenin başrol oyunu da bana aitmiş
Sonrasında , acımasızca pişmanlıklar
Tamam ya uzatma! ßeraber silmiştik yaşadıklarımızı bir çırpıda !

Kaçtım

Hayatı yaşamaktan hep kaçtım Nefret ettim zamanla Ne bir kimseye, ne de bir nesneye Nefretlerim soyuttan Kederimden Nefretim kendimden!

Verdim hayatını sana, benimki de qitmiş yanında

Tenenzül bile etmiyorsun deqil mi? Yaşanılanların bir önemi de yokki İnanır mısın, benim icinde öyle! ßen sadece, sende kalan hayatımı ve kayıp qiden zamanımı istiyorum , haberin olmasa bile……

Geri