yazlık abiye ayakkabılar

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
yazlık abiye ayakkabılar
Abiye ayakkabı modelleri, abiye elbise modellerini tamamlayan ve şık kombinler oluşturan önemli bir detaydır. Hani derler ya "dost başa düşman ayağa bakar" diye hahaha ortama girdiğiniz andan itibaren gözler size çevrilecek ve abiyenizden giydiğiniz ayakkabı modeline kadar en ufak detayınız bile mutlaka incelenecektir.
Bunu nerden mi biliyorum? Bana göre bir bayanı ayrıntılı bir şekil de inceleyen yine bayanlardır. Ben de bir bayan olduğum için bunu çok iyi biliyorum.

Abiye ayakkabı modelleri, farklı renk ve tasarımlar ile yazlık abiyeleriniz için oldukça şık kombinler oluşturacak. Abiye modeliniz eğer çok fazla ayrıntılı bir şekil de gösterişli ise o zaman ayakkabı modelin de aşırıya kaçmamalı ve sade bir ayakkabı modelini tercih etmelisiniz.
Bunun tam tersi yani abiyeniz sade ise o zaman taşlı , simli abiye ayakkabı modellerini tercih ederek abiyenizi şıklandırabilirsiniz.
Sizler için en yeni yazlık abiye ayakkabı modellerinden seçtiğim görsel örnekleri konumuz da paylaşıyorum.​
9.JPG
13.JPG
2012-son-trend-burnu-açık-abiye-ayakkabı-modeli.JPG
abiye-ayakkabilar.JPG
abiyeye-gore-bayan-ayakkabilari.JPG
kısa-topuklu-abiye-ayakkabı-modelleri.JPG
mavi-taşlı-abiye-ayakkabı-modelleri2.JPG

Saks mavisi abiye modelleri için tıklayınız

Genç kız abiye modelleri

Abiye topuz modelleri

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: yazlık abiye ayakkabılar

çok yüksek topuklu olanları giyecek cesaret bende kesinlikle yok ama diğerlerine bayıldım yaa ne kadar güzeller s.moderatorlüğüne yakışır konular açıyosun canım bakarken çok keyif alıyorum emeğine sağlık.

Ce: yazlık abiye ayakkabılar

ayyy hepsi birbirinden güzel bayıldım valla
hele bu çok hoşş
7219581518705945680qe.jpg

ve taşlı olanlar çok güzelemeğine sağlık canım

Geri