Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Yazlık etek kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yüksek bel etek kombinleri
    Etek giymeyi severim.Ama böyle püfür püfür olcak up uzun hani çingene eteği derler ya işte aynen öle.Yada jean etek olacak.Kısa etek severim ama yerinde:):)Etek giymeyi seviyorsanız bu güzel etek kombinlerine bir bakın derim.Belki hoşunuza giden olabilir.:):):)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Yazlık etek kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cici etek kombinleri

cici etek kombinleri

tatlı renkleri ve şirin görünümleriyle bu eteklere bayılacaksınız(umarım):) bu güzel etekler için yapılmış kombinler ise ayrı bir şıklık taşıyor....*MeÇHuL*
  2. Etek Ceket Kombinleri

Etek Ceket Kombinleri

şık etek ceket modelleri ceket kombinleri etek kombinleri Etek Ceket Kombinleri Kadına en çok yakışan, güzelliğini vurgulayan kıyafetlerden biri etektir. Tarzınızda yenilik yapmak, bulunduğunuz ortamda şıklığınızla göz kamaştırmak istiyorsanız etek ceket kombinlerini deneyebilirsiniz. Özel bir davet katılırken saten ya da şifon kumaştan üretilmiş balon etekleri, işte giderken pamuklu...
  3. Şık Etek kombinleri

Şık Etek kombinleri

uzun etek kombinleri Her kadının giyim tarzı farklıdır. Alt giyim olarak kimi etek, kimi pantolon, kimi ise jean'dan yana tercih yapar.Benim tarzım jean'dan yana.Ama ben genellikle salaş tarzı jeanları tercih ediyorum.Hem görünüm olarak şık duruyorlar hemde çok rahatlar:)Benim gibi rahatına düşkün bayanlara tavsiyemdir:ehi: Ülkemiz de kadınların bence % 50'si etek diğer % 50'side...
  4. yazlık cici etekler

yazlık cici etekler

:dp178:bahar geldi ohhh mis gibi hissediyoruzz baharın arkasından yazz gelecek açılazcağız saçılacağız işte tamm yazlık güzel mini cicili bicili etekcikler :D:D
  5. Yazlık Kısa Etek Kombinleri 2016

Yazlık Kısa Etek Kombinleri 2016

Etek modelleri hemen hemen her bayanın elbise dolabın da mutlaka bulunan bir giyim modelidir. Sezonuna göre farklı renk ve tasarımlardan oluşan etek modelleri açık ve kapalı bayanların hem günlük hem de özel günlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Şimdi ki konumuz da sizlere kısa etek modellerini tercih eden bayanlar için yeni sezondan seçtiğim kısa etek modelleri ile birlikte...

Sayfayı Paylaş