1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık örgü bluz modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazlık örgü bluzlar örgü bluz modelleri yazlık bluz modelleri ğğğğğ ğğğğğ Yaz aylarının serin gecelerinde giymeniz için oldukça şık bir o kadar da seksi yazlık bayan bluz modellerini sizlerle paylaşıyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Wowww bunu nerde giyebilirim acaba :D

Yazlık örgü bluz modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bluz modeli

örgü bluz modeli

örgü bluz modelleri bluz süsleme yazlık örgü modelleri süsleme kazak Malzemelerimiz: 100 gram dilediğiniz renkte makrome ipi. 3,5 numara örgü şişi. Süslemek için pul veya boncuk. Yapılışı: Yapacağımız ilk iş almış olduğumuz makrome ipini ucundan başlayarak sökmek ve başka bir yerde yeni bir yumak oluşturmak olacak.Bu işlemden sonra bluzumuzu başlıyoruz.38 beden olanlar için 40 tel başlıyoruz...
  2. Yepyeni Örgü Yazlık Bluz

Yepyeni Örgü Yazlık Bluz

Örgü Yazlık Bluz yazlık örgü bluzlar yazlık örgü bluz modelleri bluz bluzlar modelleri
  3. en güzel Örgü Yazlık Bluz

en güzel Örgü Yazlık Bluz

Örgü Yazlık Bluz
  4. Örgü Bluz Modeli

Örgü Bluz Modeli

Örgü Bluz Modeli lazım bir tane bluz örmek istiyorum ama model örnek bulamadım :)
  5. 2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 dantel bluz modelleri, 2014 bluz modelleri, dantel bluz örnekleri El işi göz nuru olan dantel modelleri sadece çeyiz sandıklarını değil giyim modellerinde de yerini alarak hünerli hanımların önce elinde sonrada üstün de buluşmaya devam ediyor. Yaz aylarında kendi emeğiniz ile yaptığınız dantel yazlık bluz modellerini gururla giyebileceğiniz gibi farklı ve otantik bir kıyafet seçimi ile...

Sayfayı Paylaş