Yazlık Parfümler hangileri yardım edin

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yazlık Parfümler hangileri yardım edin
Parfümümü yenileyeceğim çünkü bu kullandığım parfüm sıcakta kaldıkça kokusu bir garipleşiyor daha bir ağır oluyor sanki bu yüzden yazlık bir parfüm almayı düşünüyorum ama hangisini alacağım bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Yazlık Parfüm Önerileri

Yazlık Parfüm Çeşitleri

Yazlık parfümlerde dikkat etmeniz gereken hafif kokular olmalarıdır çiçek kokuları yazın en çok tercih edilen ve beğenilerek kullanılan parfüm türleridir aşağıda sizlere yazlık parfümlerden bir kaçını öneriyoruz sizin teninize uygun beğeneceğiniz bir koku mutlaka bulabilirsiniz parfümlerimizin içerisinde...

Özellikle yaz aylarında bayanların parfüm tercihi hafif kokulardır. Hem güzel kokusu hemde verdiği enerji ile kalıcı parfüm seçmek biraz zordur. Yaz aylarında kalıcı kokusuyla tercih edeceğiniz bazı parfümleri öneriyoruz sizlere. Çiçek ve meyve özleri içeren parfümler ile kendinizi yenileyin

Michael Kors markasının yaş çiçek ve tropikal sularla harmanlanmış ışıldayan kokusu Island.

Gucci markasının Gucci Rush adlı baskın bir serinliği ve çarpıcılığı olan kokusunun daha hafif ve neşeli hâli Rush

DKNY markasının en duru parfümlerinden biri Pure

DKNY markasının Be Delicious serisinin neşe dolu meyve ve çiçek kokularından oluşan kokusu Fresh Blossom.

Salvador Dali markasının enerji dolu serinliğe sahip parfümü Dali Style.

Juicy Couture markasının dünyanın bütün çiçeklerini içine sıkıştırdıklarını düşündüğüm harkulade parfümü Juicy Couture.

Estée Lauder markasının birkaç çiçek kokusunun ayrıntılı olarak net şekilde hissedilebilecek sevimli ve sıcak fresh kokusu Beyond Paradise.

Sisley, Eeu Du Soir, 100 ml

Greyfurt, mandalina, yasemin, gül, vadi zambağı kokuları parfüme çiçeksi ve meyvemsi kokusuna vurgu yapıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml

Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor

Jesus Del Pozo, Ambar

Turunçgiller ve sedir ağacı ve amber kokusu parfüme ayrı bir sıcaklık kazandırıyor. Bu da parfümün tene daha pozitif uyumunu sağlıyor.

Cacharel, Scarlett, 50 ml

Çay yapraklarının ferah kokusu turunçgil ve şeftali kokularını teninizde buluşturacak oldukça feminen bir parfüm.

Salvatore Ferragamo, Incanto Bloom, 50 ml

Incanto Cult Koleksiyonu’nun ilk parfümü olan Bloom’un kokusundaki greyfurt çiçeği, gül ve misk notaları stil ikonu kadınların tercihi olacak.

L’occitane, Peony, 75 ml

Parfümün tam kalp noktasında yer alan gül yaprakları ve daha derinlerdeki odunsu koku cilde ferahlatıcı bir his veriyor.

Estte Lauder, Wild Elixir, 50 ml

Çiçek kokuları cildinizi sararken, derinlerde de odunsu kokular barındırıyor.

Shisedio, Zen White Heat Edition, 50 ml

Yoğun paçuli kokusunu kehribarla birleştiren Zen parfüm teninizde rahatlatıcı bir his yaratıyor.

Vera Wang, Preppy Princess, 100 ml

Hindistan cevizi, kırmızı elma ve böğürtlen kokularıyla teninizde hem odunsu hem de meyveli bir his yaratıyor.

Lacoste, Joy of Pink

Misk bazlı sitrus kokularıyla coşkulu bir karakter yaratan parfüm aynı zamanda mutluluk uyandırıyor.

Nina Ricci, Le Paradis de Nina, 50 ml

Elma şekeri, badem çiçeği ve bir Fransız kurabiyesi olan madeleine’nin muhteşem kokusunu teninizde barındırıyor.

Geri