1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yazlık şapkalarım var yokmu bakmak isteyen

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Bunların tıpa tıpı aynısı olmasada çok benzeri olan bir sürü şapkam var:D:D Ama mümkünse ben tabi ALLAH kısmet ederse, bu yaz takmak istemiyorum şapka felan :) Çünkü şapkalardan daral geldi :D:D

Paylaşımın için tşklerr canım:)

Yazlık şapkalarım var yokmu bakmak isteyen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık şapka dikelim

Yazlık şapka dikelim

Ne kadar güzel yapmışlar tam yazlık bir şapka, dikiş dikmeyi bilenler için gerçekten çok basit. Yabancı bir sitede olduğu için açıklamalarını yapmadım anlayan varsa buradan alıntıdır bakabilirler
  2. Harika spor yazlık şapkalar

Harika spor yazlık şapkalar

yazlık şapkalar puma şapka modelleri Yazın yakan güneşten kendinizi korumanız için birebir ve şık şapkalar melişlerim.:)
  3. Hint takılarına bakmak isteyen

Hint takılarına bakmak isteyen

hint takıları hint bilezikleri Hintlilerin olur olmaz yerlerine onca takı taktığı malum.Kadınların yüzlerinden dövmeleri birde birçok yerinde eksik olmayan takıları ile meşhurlar.İşte onlardan örnekler.
  4. Harika Yazlık Şapkalar

Harika Yazlık Şapkalar

yazlık şapka yazlık şapkalar erkek şapka erkek şapkaları Yaz aylarında plaj keyfi bir başka oluyor.Denizde bir güzel yüzdükten sonra o sımcıcacık güneşin altında sıcak kumlara uzanmak gibisi yok diyorum:)Ama o sıcakların bir kötü yanı var tabi ki.O sıcaklarda başınıza bir güneş geçsin o gününüz zehir olur.Bu yüzden de şimdiden önleminizi alın ve bu güzel şapkalardan birer tane alın :):):)...
  5. Yazlık Şapka Modası..

Yazlık Şapka Modası..

Melişlerim Şapka modası geri döndü birçok ünlü şapka ile kıyafetlerini tamamlıyor .Büyük,hasır,kumaş yada farklı malzemelerden hazırlanan şapkalarla kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.:)Şapka alırken tarzınıza uygun yüzünüze yakışan ve kullanabileceğiniz modelleri deneyin:)

Sayfayı Paylaş