Yazlık tesettür kot pardesü modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yazlık tesettür kot pardesü modelleri
pardesü modelleri, yazlık pardesü modelleri, kot pardesü modelleri, ince pardesü modelleri ile sizlerleyiz.
Tesettürlü hanımların giyim stillerinden olan pardesü modelleri, 2017 yılının yaz aylarına uygun ince kumaş seçenekleri ile bayanlara sunuluyor. Mevsime uygun kumaşlardan tasarlanan tesettür pardesü modelleri kışlık pardesü modelleri ile birlikte ilkbahar ve yaz emvsimine uygun pardesü modelleri olarak koleksiyonlar da yerini alıyor.

Yazın sıcağın da sizi daha bir serin tutacak yazlık pardesü modelleri arasından sizlere her yaştan olduğu kadar özellikle tesettürlü genç bayanların daha çok rağbet ettiği kot pardesü modellerini paylaşıyoruz.

Yazlık kot pardesü modelleri arasın da düğmeli kot pardesü modelleri ile pratik bir kullanım olanağı sunan fermuarlı kot pardesü modelleri bayanların en çok tercih ettiği tasarımlar arasın da yer alıyor.

Farklı tesettür giyim markalarından seçtiğimiz 2017 yazlık kot pardesü modelleri ile ilgili görselleri inceleyerek yeni sezon modeller hakkın da fikir edinebilirsiniz.

19158db717bd75379f17d9d42de80885.JPG
Fermuarlı-Kot-Pardesü-modeli.JPG
Kayra-Pardesu-Modelleri.JPG
Kot-Pardesu-Orta-Yas.JPG
Kot-pardesü-modelleri.JPG
Mevsimlik-Kot-Pardesu-Modelleri-1.JPG
Selam-Acik-Mavi-Porto-Kot-Pardesu.JPG
Tuğba-Venn-2014-Denim-Pardesü-Modelleri-2.JPG

Bende tesettürlüyüm. Genelde pardesü olarak kot kumaşı tercih ediyorum. Hem spor görünümü stilime hitap ediyor hemde yazın bayağı serin tutuyor. Boyum kısa olduğu için beni biraz daha uzun gösteriyor. Kot pardesülerin ayrıca temizliği de çok kolay. Kirlendiği zaman kuru temzilemeye ihtiyaç yok. Makinaya atıp yıkamak ardından kurutup ütülemek yeterli. Görselde yer alan sağdaki modele bayıldım .Tam benim stilim.

Kot-pardesü-modelleri.JPG

Geri