Yek matik ucuz olduğu kadar acaba temizliği nasıl kızlar?

B

bilce..

Forum Okuru
Yek matik ucuz olduğu kadar acaba temizliği nasıl kızlar?

Yek matik deterjan 20 kg melek kadınlar kulubü yek matik kullananlar forum'da.​

Merhabalar kızlar ya malum şu pandemi sürecinde her şeye zam geldi istediğimiz ürünleri alamaz olduk. Şimdilerde ucuzluk şeylere bakıyorum sürekli. Çamaşır deterjanları da o şekilde yanına yaklaşılmıyor. Sürekli kullandığımız için de çabuk biten bir şey. Yek matik deterjan duydunuz mu bilmiyorum ama fazlaca alsam daha uyguna gelir dimi arkadaşlar. Yek matik deterjan 20 kg olanı var mesela kullanıp iyi temizliyor diyen var mı aranızda?
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Maalesef tam da tasarruf yapılması gereken zamandır. Elbette hem ucuzu hem kaliteyi bulmak da zor ama deterjanda daha fazla miktar aldığınız zaman uygun fiyata geliyor. Yek matik de daha fazla aldığınızda daha uygun fiyata gelecektir. Hem daha uzun süre de kullanmış olacaksınız. Yek deterjan kullananların yorumlarında güzel temizlik yaptığı yazıyor. Hem beyazlar hem renkliler için derinlemesine temizlik sağlar. Kullanıcılar hem derinlemesine temizlik sağlayan hem ekonomik deterjan almak için yek deterjana başvurabilir hatta ilk etapta deneme yapmak için dilerseniz küçük paketini alıp deneyebilirsiniz. Daha büyük temizlik deterjanları genellikle ofis çamaşırhaneler ticari yerlerde daha fazla tercih ediliyor. Yek matik ile her çeşit çamaşırı da yıkayabilirsiniz. Ayrıca toz deterjan diye korkmayın çamaşırlar üzerinde tortu bırakmaz. Yek matik deterjan 20kg fiyatı 83.46lira gibi bir fiyata gördüm nette.

Bulaşık makinesi deterjan tavsiyesi de isterseniz ilgileneceğinizi düşünerek sizinle bunu paylaşmak istedim. ''Bulaşık makinesi deterjan tavsiyesi'' hemen yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İlk defa duyuyorum bu markayı nerede satılıyor ki acaba kullananlar var mı gerçekten işe yarıyor mu kızlar ?
 
Üst