Yelek süsleme motiflerine ihtiyacım var kızlar?

Ö

örgücüabla

Forum Okuru
Yelek süsleme motiflerine ihtiyacım var kızlar?

Yelek süsleme motifleri melek kadınlar kulubü yelek süsleme örnekleri forum'da.​

Arkadaşlar bebek yeleği ya da büyük kadın yeleği örüyorum ama sade pek satışı olmuyor. Üzerine motifler arıyorum hazır ya da örüp iliştirebileceğim bu şekilde daha hoş görünüyor yelekler. Yelek süsleme motifleri var mıdır? Yeleklerimin bazı yerlerine süsleme yapmak için insanlara da ilginç geliyor bu şekilde daha fazla sattığını gördüm modellerin. Eğer motif örnekleri varsa benimle paylaşır mısınız?

Merhaba
Ne güzel böyle örüp satarak aile bütçenize katkıda bulunmak hele ki böyle bir zamanda. Yelekler evet örgü yeleklerin motifli süslemeli olması göze daha fazla hitap ediyor. Bebek yelekleri özellikle süslenmeyi kesinlikle hakediyor diye düşünüyorum. Kadın yelekleri de aynı şekilde usulünce süslendiği zaman harika oluyorlar. Bunları kendiniz de örerek yapabilir isterseniz de hazır motif şeklinde satın alabilirsiniz. Aşağıda işinize yarar umarım sizin için örgülerinizde yeleklerde de kullanabileceğiniz motif örnekleri sundum. ''Örgü giyim ve aksesuarlarınızda kullanabileceğiniz motif örnekleri'' yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri