Yemek masalarında japon stili

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Yemek masalarında japon stili
Mobilya dünyasındaki gelişmeleri en modern tasarımlarla sizlere aktarmaya devam ediyoruz . Bugün dekorasyon konumuzda japon tarzı masa dizaynlarına değinicez.Asya kültürü yemek masaları bizim yer sofralarımızı andırıyor.Japon dekorasyonu ying yang felesefesi üzerine tasarlanmıştır.Ying yang iyi kötü demektir.Japonlarda dekorasyon bu düşünce üzerine yapılıyor.


Minimalist ,gündelik ve çok yönlü bu yemek masalarında rahatlık ön planda. Yalın olan bu tasarımlar zeminde oturarak kullanım için özel olarak tasarlanmış. Sevgili hanımlar konumuz hazır yemek masalarından açılmışken 2016 en özel yemek masası modelleri , Counrty tarzına uygun yemek masaları ve Yemek odası dekorasyonu adlı konularımızıda mutlaka incelemenizi öneriyorum.


Japonlar dekorasyonda sadeliği ön planda tutuyor.Genellikle dekorasyonda ahşabı tercih ediyorlar.Ahşap sade haliyle kullanıldığı gibi ,japon kültürünün hareketliliğini temsil eden renkler de tercih ediliyor. Renkler sarı ,turuncu,kırmızı. Kültürlerini dekorasyona en iyi şekilde yansıtabiliyorlar.

Biz Türk milleti olarak yerde yemek yemeği severiz.Bizim kültürümüze de yakın bu dekorasyonu kendi evinizde de uygulayabilirsiniz.Şayet farklı tasarımlı bir yemek odası takımları arıyorsanız, size japon tarzı yemek odası takımlarına bakabilirsiniz.Evinizin stilinde uzak doğu esintisi yaratmak istiyorsanız birbirinden şık tarasımlarımızı yakından inceleyip fikir edinebilirsiniz..
japon yemek masası 1.jpg

japon yemek masası 2.jpgjapon yemek masası 3.jpg

japon yemek masası 4.jpgjapon yemek masası 5.jpgjapon yemek masası 6.jpg
 

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
ocean
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ocean
ocean
Üst