Yemek odası dekorasyonlarından son trend görünümler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yemek odası dekorasyonlarından son trend görünümler
Yemek odası dekorasyonları bayanların özellikle çok misafirli olanların titizlik gösterdikleri oda dekorasyonlarındandır. Şık ve sıcak bir yemek odası görünümü için kaliteli marka mağazaları mesken tutulur ilk zamanlarda. Sonra yerini kataloglara bırakan son trend çizgilerin yer aldığı yemek odası dekorasyonları oldukça modern görünümleri ile dudak uçuklatacak tarzları ile karşınıza çıkar.

2017-Yemek-Odası-Takımları.jpg


İstikbal, Bellona, Vanessa, Doğtaş gibi kaliteli markalar kendilerini kaliteli görünümde karşılama yarışına sokabilirler. Ahşabın estetik duruşuyla bütünleşen yemek odası dekorasyonlarında kulpların estetikselliği, masanın geniş alan sunumu, yaşam ünitelerinin tarz yaratan duruşları ile beğenilebilecek bir tasarım harikası olan üstteki görünüm yemek odası salon bütünlüğü gerçekleştirmek isteyenler için harika bir seçenek olabilecektir.


İstikbal-2017-Yemek-Odası-Takımları.jpg

İstikbal kalitesini bire bir vurgulayan üstteki model 2017'de değişim gerçekleştirmek isteyenler için ideal olabilecek bir modeldir. Bu tarz modeller klasik yemek odası anlayışı için tercih olabilir; ama avangard yemek odaları lüks ve şık arayanların tercihi olabileceklerdendir. Özel misafirlerimiz için her zaman yemek odamızda ihtiyacımız olan alanı ararız. Bu düşünülerek son zamanlarda seçim olabilecek kitabeli yani açılıp genişleyebilen model tasarımları ile seçimlerimiz olabilecek modeller şıklıktan ödün vermeyecek görünümlerle karşımıza çıkabilmektedir. Özel yemek odası takımları olarak masası genişleyen tarz modelleri eskiden yeniye her sene modeller arasından seçerek yemek odanızı anlamlı bir ihtiyaç karşılayıcı olarak sil baştan düzenleyebilirsiniz.

istikbal-kayra-yemek-odasi-takimi-050814-2.jpg


Krem ve kahve tonlarının vazgeçilmez olduğu yemek odası dekorasyonlarında Kütahya Porselen gibi anlamlı bir yemek takımı model tercihiniz de yerinde bir seçim olabilir. Üst ve alt resimde açık renk severler için geliştirilen tasarım harikaları arasından tercihte bulunarak oda görünümlerinizde bambaşka etkiler yakalayabilme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Şerit şerit inen yemek sandalyeleri, krem masa, özel kulplu yemek takımına yer açıcı konsol ve gümüşlükleri ile üst model yeterince göz alıyor. Sizce de öyle değil mi?

istikbal-mobilya-yemek-masası-fiyatları.jpg
maxresdefault.jpg
vanessa-yemek-odası-modelleri-ve-fiyataları.jpg


Vanessa gibi kendini yeni yeni kanıtlamaya çalışan bir marka tercihi içinde üst resimdeki gibi bir görsel incelemede bulunabilirsiniz. Hem şık hem renkli hem de canlı duruşu ile ekonominize uygunluğuyla ilgili fikir edinmek amacıyla Vanessa mağazalarında kısa bir ziyarette bulunmanız gerekecektir. Yemek odalarınızı en kaliteli şekilde donanımlı hale getirmeniz dileklerimizle....
 
Geri
Üst