Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yemek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birisiyle beraber yemek yemek

Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  2. Meksikanın Yemek Çeşitleri

Meksikanın Yemek Çeşitleri

Meksikanın Yemek Çeşitleri Meksikanın Yemekleri Hakkında Bilgi Bol baharatlı ve acı yemekleriyle meşhurdur Meksika mutfağı. Biz de bu sayfamızda Meksika yemek çeşitlerine ve hakkında ki bilgilerine yer veriyoruz Melek'ler. Meksika yemekleri içinden Küçücük kuru insanı yerinden zıplatacak kadar acı biberler acı soslarla pişirilmiş barbunya fasulyesi mısır ve mısır unundan yapılmış hamur...
  3. Sabahları Ceviz Yemek

Sabahları Ceviz Yemek

Sabahları Ceviz Yemek faydalı mı ? arkadaşlar Sabahları Ceviz Yemek kilo aldırır mı ya da verdirir mi
  4. kalabalikla yemek yemek

kalabalikla yemek yemek

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim
  5. Yemek menüsü

Yemek menüsü

Selam arkadaslar. Cuma esimin ailesi gelecek. Her seferinde hep özel ve degisik yemek yaptim vu sefer tipik türk mutfagi bildigimiz seyler yapayim diyorum. Aklimda basta pilav ve etli nohut. Bunlarin yanina ne gider? Lütfen yardimci okurmusunuz. Tsk ederim

Sayfayı Paylaş