1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yemekte ne varrr....

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Yemekte ne varrr.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemekte ne var??

Yemekte ne var??

buyrun bakalım melişler marifetlerinizi gösterin...herkes bugün ne yemek yapmış yazsın bakalım.. hadi başlıyoruzz.. ben:taze fasulye yoğurt çorbası nohutlu pilav ve salata sıra sizdeee
  2. Kitaplarım varrr...

Kitaplarım varrr...

Çok güzel kitaplar var herkez sever kitap okumayı yeni çıkanlar yada çoktan çıkmış olanlar... ben sizlere bir kaç kitap ismi söylemek istiyorum melişler.. Anne kafamda bit var( tarık akan ) keşke davasına sadık kalabilseymiş lakin keşkelerle yürümüyor hayat.. Yüreğinin götürdüğü yere git Susanna Tamaro...bu kitabı yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl önce okumuştum. Günlük ve mektup tarzında...
  3. hırvatistanın meşhur yemekleri neler

hırvatistanın meşhur yemekleri neler

Merhabalar herkese, ben hırvat yemeklerini öğrenmek istiyorum çünkü büyük ihtimalle çalışmak için oraya gideceğim ve şimdiden öğrenmem gereken çok şey var. İşe yemeklerden başlayayım..
  4. yemek takımı ne alsam

yemek takımı ne alsam

nişanlı bir genç kızım malum çeyiz hazırlığı yapıyorum uzun ömürlü kaliteli ve sağlam olacak şekilde yemek takımı ayrıca çatal bıçak takımı almak istiyorum kullanan kişilerin tavsiyelerini bekliyorum hangi markaları tercih edebilirim
Etiketler:

Sayfayı Paylaş