..yemin töreni..

*şiker*

Yeni Üye
Üye
..yemin töreni..
hpg yemin töreni 2010 yemin törenine kimler gidebilir hpg töreni 2011 ısparta 2011
meleklerim sizlere bişey danışmak istiyorum....benim askerdeki sevgilimin 1 ay yada 15 gün sonra falan yemin töreni olucakmış..ıspartada askerliği..bende kocaelideyim..benimde gelmemi istiyor yemin törenine..bende istiyorum ama bilmiyorum gitmem doğru olurmu?? ailesi beni biliyor ama henüz ailesiyle tanışmadım..sadece ablasıyla falan konuşuyorum..bende gelmem ailen orda diyorum..hakkımda yanlış düşünürler diyorum..hayır tanıştırırım hazır fırsat diyor..bilmiyorum yaaa :((( gitmekte istiyorum gitmemekte istiyorum..napıcam bilemediim..

meleklerim sizlere bişey danışmak istiyorum....benim askerdeki sevgilimin 1 ay yada 15 gün sonra falan yemin töreni olucakmış..ıspartada askerliği..bende kocaelideyim..benimde gelmemi istiyor yemin törenine..bende istiyorum ama bilmiyorum gitmem doğru olurmu?? Ailesi beni biliyor ama henüz ailesiyle tanışmadım..sadece ablasıyla falan konuşuyorum..bende gelmem ailen orda diyorum..hakkımda yanlış düşünürler diyorum..hayır tanıştırırım hazır fırsat diyor..bilmiyorum yaaa :((( gitmekte istiyorum gitmemekte istiyorum..napıcam bilemediim..
canımmm şikerimm teskeresini de görürüz inşallah... Kim istemez ki şikerim ama biraz mantıklı düşünürsen ailesi hoş karşılamaya bilir .sonuçta şu an sadece sevgilisiniz ailesiyle daha tanışmamışsın nasıl bakarlar bu duruma bilemiyorumm ama kardeşiyle konuşuyosun ya abinn çok istiyo ama nasıl olur falan diye bence ağzını ara gelicem deme ama bakalım ne dicek sana şikerimm inşallah nasip olur bizde çok istemiştik ama ailesi hiç hoş bakmamıştı ben gidememiştim o yüzden :(

canımmm şikerimm teskeresini de görürüz inşallah... Kim istemez ki şikerim ama biraz mantıklı düşünürsen ailesi hoş karşılamaya bilir .sonuçta şu an sadece sevgilisiniz ailesiyle daha tanışmamışsın nasıl bakarlar bu duruma bilemiyorumm ama kardeşiyle konuşuyosun ya abinn çok istiyo ama nasıl olur falan diye bence ağzını ara gelicem deme ama bakalım ne dicek sana şikerimm inşallah nasip olur bizde çok istemiştik ama ailesi hiç hoş bakmamıştı ben gidememiştim o yüzden :(

canım benim sudemim aynen ya doğru söylüyorsun bende öyle düşünüyorum ailesi hoş karşılamaz diyorum..hani önceden tanışmış olsaydım olurdu giderdim ama bakalım nolucak...

Kuzucum ailesi tanıdık olsaydı giderdin ama hiç tanımıyorsun ama şuda var yemin töreni bir defa olur :) Neyse hayırlısı bebeğim olsun boşver daha neler yaşayacaksınız hakan enişteyle.Öptüm kuzum

Burada ailesinin görüş açısı çok önemli evt hoş karşılamayabilirler ama birde şu açıdan düşün gerçekten ileri görüşlü ve anlayışlı insanlarsa oğullarının bu anlamlı ve mutlu gününde onu yalnız bırakmadığın ve destek çıktığın içinde hoşlarına gidebilir bence bu durumu erkek arkadaşınla ayrıntılı konuş çünkü o ailesini daha iyi tanır ve sorumluluğu üzerine alır buna eminim:)

MaWi gerekli açıklamayı yapmış. Gayet de güzel söylemiş. Mantıklı olan sevgilinle etraflıca konuşman. Umarım ileri görüşlü bir ailesi vardır ve sende onlarla iyi olursun.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz :)

Geri