gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yengeç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili yengeç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:
  [​IMG]

  Kasım ayının 22'sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi günlük hayatınız, işyeriniz, sağlık konularında etkilemeye devam edecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için daha önemli hale gelecek.

  Aralık ayının ilk haftasında altıncı evinizdeki yoğunluk yüzünden günlük hayatınız çok renkli ve hareketli geçebilir. Duyacağınız haberler ve kuracağınız ilişkiler özellikle ayın ilk haftasında etkileyici olacak. Yine bu günlerde sağlığınızla ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Güzelliğiniz ve günlük bakımınız konusunda uzmanlara danışabilir hatta yabancı uzmanlardan ve yabancı ürünlerden faydalanmak isteyebilirsiniz.

  Sevgili Yengeçler, bunun dışında uzmanlaşmak istediğiniz konularda yeni şeyler öğrenme ihtiyacınız artıyor. Bu amaçla yurtdışı bağlantılı eğitimler alabilir veya yurt dışına gitmek isteyebilirsiniz.

  5 Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür sizi sert etkilemeye başlayacak. Özellikle ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Zaten bir süredir içinizden yükselen değişim arzusu ilişkilerinizi ve ilişki kurma biçiminizi sorgulamanıza ve bu konuda değişiklikler yapma isteğinizin artmasına neden oluyor. Bu dönemde, eviniz aileniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konuları çok fazla ciddiye alabilir ve sorumluluklarınız yüzünden üzerinizde çok fazla baskı hissedebilirsiniz. Değişmek ve değiştirmek isteyebilir bu konuda etrafınıza karşı çok kontrolcü davranabilirsiniz. Sonunda meydana gelecek değişimler hem sizin için hem de çevreniz için etkileyici olabilir. Bu etkileri sizin dışınızda eşiniz, ortaklarınız, aileniz veya patronlarınız da hissedebilir. Bu dönemde özellikle eşiniz ve aile bireylerinizle fazla tartışmaya girmemeye çalışmalısınız.

  10 Aralık tarihine kadar sürecek bu sert etkileşim daha sonra etkisini biraz daha azaltacak. Mars ve Jüpiter gezegenleri ay boyunca maddi varlıklarınızla ilgili olan ikinci ve sekizinci evinizi etkilemeye devam edecekler. Bu da maddi konularda başkalarından beklediğiniz kaynakları arttırıyor. Fakat bu beklentiniz konusunda fazla iyimser olmamanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü gelecek olan para umduğunuzdan az olabilir. Veya sizin beklentileriniz çok fazla olduğu için bütçenizi gereksiz yere zorlayabilir çok borçlanabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Özellikle ayın 20'sinden sonra eski bir alacağınız veya borcunuz gündeme gelebilir. Şu anda hatırlamadığınız bir borçla karşı karşıya kalabileceğiniz gibi unutmuş olduğunuz bir para da size geri gelebilir.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani etkiliyor. Bu tarihlerde iş, ofis, sağlık, günlük işlerinizle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni sizi hem duygusal konularda hem de maddi konularda çok zorlayabilir. Özellikle ilişkilerinizle ilgili konularda duygusal yoğunluğunuz artıyor. Sizi üzecek veya kıracak gelişmeler olabilir veya siz karşınızdaki kişiyi üzecek bir ruhsal değişim içine girebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili şu anda içinde bulunduğunuz durumu etkileyecek biriyle karşılaşabilir ve çok radikal kararlar alabilirsiniz.

  Bu yeni bir evlilik kararı veya ortaklık kararı vermek olabileceği gibi şu andaki ilişkinizi bitirmekle de ilgili olabilir. Bu süreç hayatınızda önemli değişimlerin habercisi olabilir. Bu arada sizi duygusal anlamda zorlayacak ilişkiler de yaşayabilirsiniz. Aşk arzunuz ve tutkularınız artıyor. Sevgili Yengeçler, yepyeni ve çok etkileyici bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Tabii bu durum eşiniz veya ortaklarınız vasıtasıyla yaşanacak olayları da işaret edebilir. Her durumda olayları kontrol etmek ve mevcut durumu korumak için kendinize çevrenize baskı yapabilirsiniz. Belki kısa bir süre başarılı olabilir ve her şeyi kontrol altına aldığınızı düşünebilirsiniz. Ama ne kadar kontrolcü olursanız olayların sizi o kadar zorlayacağını unutmayın. En iyisi dikkatinizi farklı bir konuya çevirin ve olayları akışa bırakın. Bu durum en çok birinci on günlük dönemde doğacak Yengeçleri etkileyecek.

  Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise en çok 27 Haziran 3Temmuz doğumlu Yengeçleri etkiliyor. İlişkiler, ortaklıklar, sağlık, gibi alanlarda değişimler yaşayabileceğinizi işaret eden bu tutulma, size yeni bir iş, evlilik, yeni bir ev gibi imkânlar sunacağı gibi, evinizden ayrılma, evliliğinizi bitirme, işinizden ayrılma gibi seçenekleri de karşınıza çıkartabilir. Bu tutulmanın sonuçlarıyla hemen karşılaşmanız söz konusu olabileceği gibi önümüzdeki altı ay içinde de ortaya çıkabilir.


  alıntı

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bu ay zor geçecek gibi :(
   
Yengeç Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Aslan Burcu 2009 Aralık Yorumu

  aslan burcu aralık ayı Sevgili aslan burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi aşk, mutluluk, yaratıcılık, çocuklar gibi konularla ilişkilendirilen beşinci evinizden olumlu olarak etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine...
 2. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 3. Kova Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Kova Burcu 2009 Aralık Yorumu

  kova 2009 aralık aralık burcu Sevgili kova burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizin toplum içinde görünür olmanızı sağlayacak. Bu dönemde büyük organizasyonların içinde yer alabilir, arkadaş çevrenizde son derece popüler olmanın keyfini...
 4. Balık Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Balık Burcu 2009 Aralık Yorumu

  aralık 2009 balık burcu balık burcu aralık 2009 Sevgili balık burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi iş kariyer ve zirveyle ilgili hedefleriniz konusunda zorlayacak. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür...
 5. Yengeç burcu 2010 aralık yorumu

  Yengeç burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık ayı yengeç burcu yengeç 2010 aralık burcu burçdaşlarımı bu ay neler bekliyor acaba :) İş yerinizde kariyeriniz açısından önünüze yepyeni bir fırsat kapısı çıkıyor. Bunun için 12 Aralık da oluşacak yeniaya minettar olmalısınız. Mars’ın altıncı evinizde bulunmasından dolayı çok çalışacak, ama çabalarınızın sonucunu uzun vadede alacaksınız. Bu yeniay, HENÜZ iş pozisyonunuzu veya...

Sayfayı Paylaş