1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Yengeç Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu

  Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  yengeç burcu temmuz 2010 yengeç temmuz 2010 burcu ayı yorumu 2010 Temmuz ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik:

  < Konu Resmi..>


  Temmuz yoğun ve ilginç geçecek sizin için. Kiminiz canlı, aktif ve hayat dolu olacaksınız. Kiminiz de biraz gergin. Ani haberler sizi ani ziyaretlere sevk edebilir. Bir yakınınız veya sevdiğiniz birinin sağlık sorunu size biraz üzebilir. Ya da kiminiz de bir yakından ani ve beklenmedik bir düşmanca tavırla karşılaşıp şaşırabilir. Böyle bir şey ise durum, küçümsemeyin derim bu kişiyi, bayağı tehlikeli ve hırslı biri gibi. Maddi-manevi tedbirinizi alın derim. Kimi Yengeçler de çocuklarının veya eşinin bir sorunu ile ilgilenmek zorunda kalabilir.
  Yengeçin ikinci yarısından sonra doğanlar için biraz gergin başlayan ama ay sonu güzel gelişmelerle ve beklenmedik sürprizlerle rahatlayacakları ve sevinecekleri bir ay olacak.

  Tüm Yengeçlere bakacak olursak…

  Gizli hayalleriniz, içten beklentileriniz var. Bunlara yönelik ilginç gelişmelere hazır olun derim. Parasal olarak Temmuz bir idealinizi gerçekleştirmenizi engellerken Temmuz 22’de olacak Güneş Tutulması bu idealinizi gerçekleştirmeniz için hiç beklenmedik bir kapının açılacağını müjdeliyor. Tabii bu tüm Yengeçler için geçerli değil, ancak özel yıldız haritası uygun olanlar için ve doğum günü Yengeçin son diliminde olanlar için geçerli gibi. Kısa yollar ve uzun yollar sene boyunca sizi etkileyecek, sıradan değil, uzun vadeli geleceğinizi etkileyen türden olaylar, tecrübelere gebe. Duyacağınız haberler, gelen-gidenler hep sürprizli ve ani olacak.

  22 Temmuz Güneş Tutulması Yengeçin son günleri doğanlar için gerçekten çok önemli ve geleceği etkileyen bir etki yapacak. Beklenmedik olaylara hazır olun. Bu ay olaylar sizi gizli ilerlemeye, işlerinizi gizlice halletmeye sevk edecek. Çünkü bazı engeller ve karşılaştığınız muhalif veya düşmanca tavır bunu gerektirecek ve ay sonunda kazanan siz olacaksınız. Olayları aniden kendi lehinize çevireceksiniz.

  Bu ay ayrıca sizden gizlenen bazı olay veya durumlar var gibi. Ya da sizin yaşadığınız ama henüz tam önemini kavramadığınız bir durum var gibi. Ama sanırım siz bunu seziyorsunuz. Yani ay sonu veya gelecek ay ortaya çıktığında şaşırmayacaksınız ama yine de tepkisel bir yaklaşıma da gireceksiniz. Yani harekete geçip gerekli mücadeleyi yapacaksınız.

  Bu arada varsa sağlık sorununuz ihmal etmeyin. Ani çıkabilecek rahatsızlıklar ilerlemeden hemen önlemini alın derim.

  Aşk ve evlilik cephesi nasıl olacak?..
  Yine bu konuda da yollar aracı olacak gibi görünüyor. Sizin gittiğiniz yerlerde ilginç, sürpriz gelişmelerin olması olası. Bazı dostların aracı olması mümkün. Ancak evlilik için biraz daha sabretmeniz gerekebilir… Bu arada Yengeçin başında doğanlar bir yakın ilişkiyi bitirme noktasına gelebilir. Bu bir yakın dost olabilir veya evlilik olabilir. Veyahut iş olabilir.

  Evli olan Yengeçlerin anne/baba olması bu sene mümkün ama birazcık daha beklemeleri gerek. Bu ay olabilecek hamilelik sorunla karşılaşabilir çünkü.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımmm umarım güzel gecer tesekkürler
   
 3. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  yorumun için tşker canım
   
Yengeç Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yengeç Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  Yengeç Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Yengeçler Temmuz ayındaki gelişmelere Venüs gezegeninin burcunuzdan geçiş yapacağı 18 Haziran-12 Temmuz arası dönemini değerlendirerek başlamak gerekiyor. Size bu durumla ilgili günlük yorumlarda bilgi vermiş 225 gün sonra gelen yeni bir şans anlamında ele almanız mümkün demiştim. 21 Haziran tarihinde başlayan Güneş ve 10 Temmuz tarihinde başlayacak iletişim ve...
 2. Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

  Yengeç Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

  yengeç burcu yengeç burcu ağustos 2010 ağustos 2010 2010 Ağustos ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Herhangi bir alan veya bir konuda başarılı olma isteğiniz yükselecek ve kendinizi mesleki alanlarda gösterebilme cesareti elde edeceksiniz. Bütün bunları gerçekleştirmek için öncelikle kendinize olan güveninizi tam olarak ayakta tutmanız...
 3. Yengeç Burcu 2010 Eylül Ayı yorumu

  Yengeç Burcu 2010 Eylül Ayı yorumu

  yengeç eylül yengeçler yorumu yengeç eylül 2010 yengec burcu 2010 benim burcum ve umarım herkes güzel bir eylül geçirir... Sıkıntılı aylar geçiren yengeçler biraz daha sabretmeniz gereken bir aydasınız.Geçtiğimiz aylar sağlık,ailevi meseleler,ev sorunları da dahil bir çok konuda canınız sıkıldı ve birkaaç ay daha sabretmekte fayda var.28 ağustos 3-4-5-15-16-17 eylülde en kritik günleriniz...
 4. Yengeç burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  Yengeç burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  yengec burcu 2011 2011 temmuz ayı yengeç burcu yengec temmuz yengeç 2011 burçlar, 2011 yengeç burcu yorumu, 2011 temmuz ayı yengeç burcu yorumu, burçlar, yengeç burcu 2011 yorumu, yengeç burcu yorumları, yengeç burcu özellikleri, temmuz ayı yengeç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Yengeç burcu 2011 temmuz ayı yorumu melekler... Susan Miller Temmuz 2011 Yengeç Burcu Yorumu Eğer...
 5. 2014 Yılı Temmuz Ayı Yengeç Burcu Yorumu

  2014 Yılı Temmuz Ayı Yengeç Burcu Yorumu

  yengeç burcu temmuz 2014, 2014 yengeç burcu temmuz ayı, aylık burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlarla ve insan üzerindeki etkileriyle ilgilenenler için işte Nuray Sayarı'dan Temmuz ayı Yengeç burcu yorumları... Temmuz 2014′ün ilk haftası Yengeç burcu için zor geçecek. Bu dönemde Yengeç burcunu oldukça zorlayacak gelişmeler yaşanacak fakat bu olumsuzluklar...

Sayfayı Paylaş