Yengeç burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yengeç burcu 2011 Ekim ayı yorumu
2011 burçlar 2011 yengeç burcu yorumu 2011 ekim ayı yengeç burcu yorumu burçlar yengeç burcu 2011 yorumu yengeç burcu yorumları yengeç burcu özellikleri ekim ayı yengeç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Daha önceki yazılarımızda Yengeç Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Yengeç Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu paylaşıyoruz...yengec-burcu-7060.jpg
Ayın ilk haftası ufak tefek parasal sıkıntılar söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sınırlandırmanız hayrınıza olacaktır. Bütçenizi sarsacak harcamalardan uzak durun. Gökyüzü evinizle ilgili yapacaklarınız için enerjinizi yükseltiyor, çalışarak hayal ettiğiniz hemen her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer tasarladığınız herhangi bir şeye henüz başlangıç yapmadıysanız şimdi tam zamanı. Bir kere başladığınızda devamını getirecek, yüksek ruh halinde olacak ve yaptıklarınızın sonucundan son derece memnun kalacaksınız. Tanrıça Venüs ve iletişimin efendisi Merkür’den alacağınız olumlu etkilerle, sosyal yaşamınız hareketlenecek. 26 Ekim’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi, bu olumlu etkiyi daha da artırıyor ve kasım ayına kadar uzatıyor. Bekar Yengeç burçları bu güzel etki altında yaşamlarına nefes olacak bir ruh eşi ile tanışabilirler. Yeni Ay enerjisinde meditasyon yapın, dua edin, ruhsal olarak gelen yenilikler için dileklerde bulunun. Dolunayda alacağınız etki kariyeriniz üzerinde etkili olacak. Her fırsatta işinizle ilgili konularda kendinizi gösterin. Kendiniz için bir şeyler istemekten çekinmeyin, cesur davranın. Genel anlamda da yerinizi muhafaza etmek için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izleyecek ve size hak ettiğiniz değeri verecekler. Şansınızı çok iyi değerlendirin. Şimdi gökyüzü olumlu etkileriyle yükselmeniz ve başarıya ulaşmanız için sizleri tüm gücüyle destekliyor.

Ekim Ayı Astrolojik Takvimi

9 Ekim Venüs akrep burcuna girişi 08:50

13 ekim Merkür akrep burcuna girişi 13:52

23 Ekim Güneş Akrep burcuna girişi 21:30


Ekim Ayı Astrolojik Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 8-9-13-14-18-19-22-23-26-27

Zayıf Enerjili Günler :3-4-10-11-12-24-25-30-31

Aşkta En Şanslı Günler : 26-27

Parasal Açıdan Şanslı Günler : 20-21

Yeniay : 18-19

(Ay gezegeninin Yengeç burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 3-4-30-31

(Ay gezegeninin Oğlak burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
940
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
SaBıR MeLeĞi
SaBıR MeLeĞi
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
2K
nilyesilim
nilyesilim
Üst