1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Yengeç burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  2011 ocak ayı yengeç burcu Ben ve tüm yengeçlere 2011 şans mutluluk ve başarı getirsin insallah :)
  mutlu yıllar..

  Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )

  Yengeçlerin başlarında doğan kişileri ayın ilk yarısı uyarmak isterim. Yangına körükle gitmeyin, ipleri koparmak an meselesi.. Keskinsiniz ve geçmişi bıçak gibi kesme eğilimindesiniz, karşınızdaki kişi/kişiler de öyle.

  Aslında bazı duygu yıldızları durumları hızla kurtarmaya veya iyi, pozitif bir yöne yönlendirmeye destek olan açılar yapıyor hala. İşte, sonucu sizin hangi yıldızları dinleyeceğiniz belirleyecek.. Aslında olaylara biraz uzaktan baksanız veya yüreğinizi ortaya koyarak baksanız, olaylardan olumlu bir şekilde sıyrılma şansınız var. Ancak öte yandan zıt burç Oğlaktan duygularınızı hayli sertleştiren, katılaştıran enerjiler gelmekte.

  Kimi Yengeçler de işinde bir yol ayrımında bulabilecekler kendilerini. Kimi Yengeçler ise, acısı-tatlısıyla bir yılı geride bırakıp yeni bir düzen, yeni bir hayata doğru adım atıyorsunuz. Eminim dost burcunuz Balıktaki Jüpiter’in size destek veren şanslı enerjisini arkanıza almayı başardınız ve şimdi, bu ay bunun güzel bir sonucu alacaksınız. Bu size yeni bir hayat getirecek. Bazı eskileri geride bırakan bir yeni hayat tarzı diyebilirim. Kendinize zaman tanırsanız alışacak, hatta seveceksiniz. Çünkü size yepyeni tecrübeler öğretecek, kişiliğinizi inanılmaz geliştirecek farklı şeyler öğreneceksiniz.

  Evlilik planlayan Yengeçler, sanki bu ay evlilik, düğün olasılığı var ve sanki bu evliliğin getireceği yeni hayat uzaklarda bir yerde olacak gibi. Kiminiz için ise, evlilik daha ileri bir tarihte olsa da, uzaklara yerleşmenin hazırlığı başlayacak gibi. Eski düzen, eski ilişkileri geride bırakan bir yeni mekan vs..

  Para veya uzun vadeli bir yatırım planınızı ikinci yarıda uygulama imkanınız var. Bazı para dönüşleri mümkün olacak ve beklediğiniz bir parayı alacaksınız, bu da planınızı uygulamanıza yardım edecek. Mali durumları ikinci yarıda toparlamanız mümkün olacak.

  Sevgili Yengeçler, sanki kiminize de yurt dışına yerleşmenin önü açılacak gibi. Anlayacağınız kuş yuvadan uçuyor..

  Bu ayın ilk yarısına kadar insanlarla gergin iletişimden kaçının derim, sizi kızdıran, üzen insanlardan uzak durmaya çalışın.

  Bu ay işte verilen sözlere pek kanmayın derim, iyi niyetli olsa da tutulamayacak türden olabilir. Size verilen yanlış bilgiler de kafanızı karıştırabilir. En iyisi karar vermeden önce iki defa düşünmek..

  Gelişen umutları boşa çıkaran sözler, haberler duyabilirsiniz ancak dediğim gibi sözlerin zemini sağlam değil.. O yüzden takılmayın, derim..

  Ayın ikinci yarısında bir yakından gelen mali destek söz konusu. Kiminiz de daha önce planlanmış bir büyük ödeme yapmak için hazır olacaksınız.

  Aşk konusunda yukarıda bahsettiğim gibi, Venüs’ün hala dost burç Akrepte olması ayın 7’sine kadar, ayrıca uzun süredir dost Balık Burcunda bulunan şans yıldızı Jüpiter ve değişim yıldızı Uranüs’ten destek almanız size duygusal ilişkilerinizde destek veren açılar oluşturdular. Ancak, zıt burcunuz Oğlaka yerleşen Plüto ve geçen aydan beri Oğlakta bulunan Mars ani duygusal tepkiler oluşmasına neden olmakta. Bu tepki kimi zaman sizden çıkıyor, kimi zaman partnerinizden. Bu ortamda ilişkileri ayakta tutmak veya devam ettirebilmek olgun tavır almakla mümkündür. Kader deyip geçemezsiniz. Hele transit Satürn Terazi burcundan size sert açı yapmaya başlayınca yeni bir olgunlaşma dönemine girmişken.. Hayata biraz daha farklı pencereden bakmanızın, özellikle ev hayatı, ilişkilerde başka pencereden bakmayı öğrenmenin zamanı gelmiş. Hayatınızın iplerini elinize alıp, üzerinize düşen sorumlulukları, gerekirse alttan almayı başarmak zorundasınız. İlgi beklerken karşıdan, karşı tarafın da sizden ilgi beklediğini anlamanız gerekiyor.

  Bu bakımdan, bu ay hala duygusal sorunları düzeltmek mümkün diyorum.. Bunun için yıldızlar bu ay size şanslı sürpriz fırsatlar verecek, değerlendirmek size düşüyor.

  Yıldızlar bir taraftan iyi, diğer taraftan gerginken, dikkatinizi gergin yöne vermeyin, olayları iyi tarafından alın derim. Bir de kafanızı kuma gömmeyin, antenlerinizi etrafınızda olup bitenlere açın, derim. Bu sizi ayrıca olası bir depresyondan da kurtaracaktır.​   
Yengeç burcu 2011 ocak ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yengeç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Yengeç burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  ocak ayı hangi burç ocak ayında doğanların burcu Aşk ve İlişkiler Sevgili Yengeçler ilişkiler açısından en önemli transitlerden birisi 20 Ocak tarihine kadar ciddi ilişkiniz ve evlilik evinizden geçecek olan Güneş-Oğlak burcu seyridir. Bu dönemin etkilerinden hatırlarsanız günlük yorumlarda söz etmiştim. Şimdi biraz daha ayrıntılı ele almak istiyorum. Güneşin Oğlak burcu süreci her zaman için...
 2. Yengeç burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  Yengeç burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  yengec burcu 2011 2011 temmuz ayı yengeç burcu yengec temmuz yengeç 2011 burçlar, 2011 yengeç burcu yorumu, 2011 temmuz ayı yengeç burcu yorumu, burçlar, yengeç burcu 2011 yorumu, yengeç burcu yorumları, yengeç burcu özellikleri, temmuz ayı yengeç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Yengeç burcu 2011 temmuz ayı yorumu melekler... Susan Miller Temmuz 2011 Yengeç Burcu Yorumu Eğer...
 3. Yengeç burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  Yengeç burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 yengeç burcu yorumu 2011 ekim ayı yengeç burcu yorumu burçlar yengeç burcu 2011 yorumu yengeç burcu yorumları yengeç burcu özellikleri ekim ayı yengeç burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda Yengeç Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Yengeç Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu...
 4. Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

  Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

  aylık burç yorumları yengeç burcu kasım 2011 yengeç burcu aylık yorum istiyorsanız burada Melekler. Yengeç burcu kasım ayı yorumu yengeç melekleri için kötü değil.Kasım 2011 burç yorumları her ay olduğu gibi farklı.Yaşantınız aynı ama değişik olaylara hazır olun yengeç melekleri.Yengeç burcu Meleklerini bu ay bakalım neler bekliyormuş? Yengeç burcunu kasım ayında farklı olaylar bekliyor.Her...
 5. 2013 Yılı Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu

  2013 Yılı Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu

  Bu konu; 2013 Yılı Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili yengeç burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, 2013 yılının ilk ayı size neler getirecek, para mı, aşk mı, iş imkanı mı? Merak ediyorsanız, astrologların yaptıkları değerlendirmelerle 2013 yılı yengeç burcu ocak ayı yorumunuzu okuyabilirsiniz.. Güneş 20 Ocak’a kadar Partnerlere ilişkin 7....

Sayfayı Paylaş